Back to Question Center
0

چگونگی افزایش عملکرد جستجوگرها با پیوندهای داخلی ndash؛ راهنمایی از Semalt

1 answers:

هزاران وب سایت وجود دارد، و خیلی بیشتر به صورت روزانه ایجاد می شود. رقابتبرای حضور آنلاین سخت است. برای داشتن یک برش بر روی رقبا، شما باید سایت خود را از طریق جستجوگرها در سایت خود بهینه سازی کنید. یکی ازمهمترین عناصر سایت در جستجوگرها، پیوندهای داخلی است. با این حال، اکثر مردم به آن توجه نمی کنند. پیوندهای داخلی بر نحوه جستجو اثر می گذاردموتورها محتوای شما و تجربه کاربر را کشف و مشاهده می کنند - hh kia.

آرتم عبگاریان، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ،استراتژی پیوند داخلی را برای شکستن رقبای خود طراحی کرده است.

چگونگی پیدا کردن پیوندهای داخلی مقاله

یک ابزار موثر که می توانید برای جمع آوری اطلاعات در سایت استفاده کنید، فریاد قورباغه است. آی تیدارای نسخه های رایگان و پرداخت شده است. نسخه رایگان برای وب سایت های کوچکتر طراحی شده است.

خزیدن وب سایت

برای شروع، URL وبسایت را که میخواهید رها کنید، وارد کنید. بسته بهساعت، می تواند یک دقیقه به یک ساعت برای بارگیری. از آنجا که ما فقط به URL نیاز داریم، Javascript، CSS را چک کنید، پیوندها را چک کنید و جاوا اسکریپت در خارج ازپوشه علامت "پیکربندی> عنکبوت" را بردارید.

لینک اضافی داخلی

پس از خزیدن انجام شده است، ما نیاز به پیدا کردن URL است که ما در حال تحقیق. ساختنفرایند سریع، پایان URL را در کادر جستجو وارد کنید. پس از پیدا کردن آن، روی URL راست کلیک کرده و به HTML بکشید. بعد، روی کلیک کنید"در لینک ها" در پایین صفحه. شما تمام لینک های داخلی را در URL که انتخاب کرده اید پیدا خواهید کرد.

گام بعدی صادرات لینک های داخلی است. برای صادرات آنها، روی کلیک راست کلیک کنیدروی URL و سپس "Export> Links" را انتخاب کنید.

لیست لینک داخلی را پاک کنید

پس از استخراج لینک های داخلی، گام بعدی پاک کردن لیست است. این استممکن است URL های تکراری را بخاطر صفحات طبقه بندی و پارامترهای ردیابی داشته باشید..URL ها را در Google Doc قرار دهید و آنها را بر اساس حروف الفبا مرتب کنید.URL های تکراری گروه بندی می شوند و بنابراین آسان برای حذف.

گام بعدی جستجوی عبارات خاص برای حذف URL ها است. اگر از شما استفاده می کنیداستفاده از دستور Mac + F. برای ویندوز از کنترل + F برای حذف آنها استفاده کنید، شما با لیستی از لینک های داخلی و سایر متون لنگر کنار گذاشته خواهید شد.

بررسی بهینه سازی سایت

با لیست پیوندهای داخلی شما باید فاکتورهای سایت را تعیین کنیدشما می خواهید بررسی کنید در اینجا معیارهایی برای استفاده وجود دارد.

  • کلمه کلیدی مورد استفاده در URL، متن لنگر و برچسب عنوان.
  • طول مقاله.
  • بررسی کنید که لینک در صفحه اول است.
  • اگر پیوند در 100 کلمه اول مقاله یافت می شود.
  • تاریخ انتشار مقاله و اگر آن را به روز شده است.

برای بررسی تمام پیوندها و ثبت نتایج، از Google Sheet استفاده کنید.

نحوه استفاده از آن بستگی به این دارد که آیا وب سایت شما جدید است و یا موجود است.

وب سایت جدید

برای یک وب سایت جدید، صفحه هدف را انتخاب کنید و آن را از طریق روند مورد بحث قرار دهیددر بالا. شما تمام لینک ها و چگونگی بهینه سازی آنها را خواهید یافت.

بعد، یک حسابرسی برگشت لینک را برای درک دامنه کار مورد نیاز برای صفحه اصلی انجام دهید.برای ایجاد ایده های محتوا از صفحه اصلی استفاده کنید. برای ایجاد یک لیست کلید واژه، به یک حساب SEMrush پرداخت می کنید. از اطلاعاتی که به آن دسترسی داریدیک لیست کلید واژه بر اساس محتوای رقیب شما ایجاد کنید.

وب سایت موجود

اگر یک وب سایت موجود با محتوا داشته باشید، فرآیند متفاوت است. ازکلمات کلیدی محتوای اصلی خود را تصمیم می گیرند. بعد از استفاده از SEMrush برای صادرات همه مخاطبین و بررسی اینکه آیا یک صفحه وجود دارد که قبلا برای شما رتبه بندی شده است استفاده کنیدکلمه کلیدی. به روز رسانی صفحه و استفاده از آن

بسته بندی

کنترل پیوندهای داخلی شما مهم است. پیوندها توسطموتورهای جستجو برای گفتن به صفحاتی که شما آن را مناسب می دانید و همچنین برای کمک به بازدیدکنندگان به حرکت به سایت.

November 27, 2017