Back to Question Center
0

پیوند ساختمان و کیفیت لینک توسط متخصص Semalt ایوان Konovalov متخصص

1 answers:
ویرایشگران توجه داشته باشید: ایوان Konovalov مدیر موفقیت مشتری در Semalt است. شرکت دارای بیش از 10،000 مشتری موفق و همیشه با بهترین تکنولوژی های ارتباطی رو به رو است.
موتورهای جستجو کار خوبی را در رتبه بندی وب سایت هایی که ارزش بیشتری برای پرس و جو جستجو دارند.

موتورهای جستجوگر می توانند به اندازه 60 درصد از ترافیک رایگان به سایت شما ارسال کنند، هیچ دلیلی برای ایجاد پیوندهایی به سایت شما نیست و از این قطعه بزرگ رایگان استفاده کنید ترافیک

موضوع ساخت لینک در خود بسیار گسترده است، و شما آن را با گذشت زمان یاد می گیرید و همانطور که آزمایش می کنید.

با این وجود، برخی اطلاعات وجود دارد که برای یادگیری برای شروع و جلوگیری از مشکالت بیشتر وجود دارد - store harvested wheat.

چرا پیوند ساختمان مهم است

اگر میخواهید چیزی شبیه یک یخچال داشته باشید، در چنین سناریویی چه کاری انجام میدهید؟

احتمالا فروشگاهی پیدا خواهید کرد که می توانید محصول را خریداری کنید، چه از طریق بازرگانان آفلاین یا آنلاین.

تنها امکان رفتن به یک فروشگاه و خرید یک یخچال و فریزر بدون درخواست هر کسی برای توصیه شما زمانی است که می دانید چگونه تصمیم گیری آگاهانه بگیرید.

شما یک گزینه را بر اساس تجربه خود، تنظیمات خود و یا احتمالا از طریق توصیه یک دوست یا عضو خانواده انتخاب خواهید کرد. با این حال، اگر برای اولین بار در زندگی خود یخچال را بخرید و میخواهید تصمیم آگاهانه بگیرید، چه کاری انجام میدهید؟ به احتمال زیاد، شما به دنبال برخی از توصیه های از کسی که آگاه است در خرید یخچال و فریزر. شما به قضاوت آن فرد اعتماد دارید و با خرید خود حرکت می کنید، درست است؟
وب جهان گستر عظیم است. هنگامی که موتورهای جستجو برای پاسخ به پرس و جو بازدید کننده، آنها در وب برای نتایج مطابقت دارند. از آنجایی که بسیاری از وبسایت ها می توانند اطلاعات مشابهی را ارائه دهند، موتور جستجوگر برای رتبه بندی بهترین سایت ها به ترتیب نتایج جستجو، دشوار است. در چنین سناریویی، لینک ها کمک می کنند.
بیایید بگوئیم که شما یک وب سایت سفر دارید که در آن در ارائه خدمات در رزرو بلیط و اقامت در هتل های مختلف در سراسر کشور خود. در حال حاضر، اگر شما لینک های ورودی به سایت خود را از برخی از هواپیماهای پیشرو و یا هتل های پیشرو است، آن را تا حد زیادی بر سود وب سایت شما و کمک به شما برای به دست آوردن رتبه بالاتر در SERPs (صفحات نتایج جستجو موتور) در مقایسه با سایت های دیگر شبیه به شما لینک ها معادل اعتماد هستند..
هنگامی که دو سایت در محتوا مشابه هستند، یک رتبه بالاتر سایتی است که بیشترین اعتماد را با موتورهای جستجو ایجاد کرده است .

هنگامی که شما لینک ها را به وب سایت های دیگر ایجاد می کنید، شما در حال به اشتراک گذاری تجربه و اعتماد در میان یکدیگر در موضوع خود. موتورهای جستجو دوست داشتن لینک دادن.

لینک های ورودی و خروجی

لینک های ورودی لینک هایی هستند که از وب سایت های دیگر دریافت می کنند، در حالی که لینک های خروجی به کسانی که بازدید کننده از وب سایت شما به یک وب سایت دیگر ارسال می کنند اشاره دارد.
لینک های ورودی نشان می دهد که چقدر دیگر وب سایت به شما اعتماد می کند و لینک های خروجی نشان می دهد که چه مقدار اعتماد شما به سایت دیگر قرار داده است.

کیفیت لینک

کیفیت همیشه برای انسان ها مهم است، و همچنین چیزی است که موتورهای جستجو در آن قرار دارند.

هدف آنها این است که نتایج مربوط به مهمترین و مهمترین نتایج را برای پرس و جو کاربر در حالی که برداشت علف های هرز و یا واسطه های گروه را ارائه می کنند.

این بدان معنی است که آنها اطمینان حاصل می کنند که شما در هر لحظه نتایج درست از مکان های مناسب دریافت می کنید.

کیفیت لینک چیست؟

این یک عامل مهم است که به موتورهای جستجو کمک می کند کیفیت و اعتماد یک وب سایت را تعیین کند.

هنگام پیوند دادن به سایت خود، مهم است که آنها از و با کیفیت سایت قابل اعتماد باشند.

به دلیل اینکه وب سایت های بی پایان در یک موضوع خاص برای وب سایت شما وجود دارند که لینک آنها را به طور مستقیم و با لینک ها به اشتراک می گذارند و در نهایت در صفحات نتایج جستجو رتبه بالایی کسب می کنند، بسیار مهم است که این لینک ها از سایت های برتر در یک داده دسته بندی.

لینک های Semalt از سایت های با کیفیت بالا نشانه این است که وب سایت ها به شما اعتماد می کنند و این لینک های ورودی به موتورهای جستجو نشان می دهد که وب سایت شما ممکن است برای مشتری مفید باشد.

این نوع توصیه ای است که شما هنگام خرید یخچال و فریزر می خواهید، همانطور که در بالا توضیح داده شد.

شما فقط به توصیه شخصی شخصی در مورد موضوع خاصی ارزیابی می کنید.

لینک های ورودی با کیفیت بالا که می توانید به سایت خود دسترسی داشته باشید، بهتر رتبه بندی شما خواهد بود!

November 27, 2017