Back to Question Center
0

چگونه برای ارتقاء فروشگاه فیزیکی خود را آنلاین؟ استراتژی از Semalt که در واقع کار می کند

1 answers:

گرفتن افراد بیشتری برای بازدید از فروشگاه های خرده فروشی، راهی مطمئن برای افزایش آن استحراجی. اما آیا می توان یک فروشگاه فیزیکی را مانند یک فروشگاه آنلاین به بازار عرضه کرد؟

اعتقاد قدیمی که اینترنت صدمه به فروشگاه آجر و خمپاره درست نیست.در واقع، اینترنت به صاحبان کسب و کار اجازه می دهد تا مشتریان بالقوه بیشتری پیدا کنند و به آنها دسترسی پیدا کنند. این نیز به آنها کمک می کند تا باطرح بازاریابی قوی که باعث ارتقاء فروشگاه خرده فروشی فیزیکی آنها می شود و ترافیک بیشتری را به همراه می آورد

فروشگاه های فیزیکی در حال حاضر با فروشگاه های آنلاین رقابت می کنند، اما اگر بتواننداز ابزارهای بازاریابی آنلاین برای کمال استفاده کنید، شما با یک استراتژی با کیفیت بالا که با فروشگاه های خرده فروشی آنلاین رقابت می کند، استفاده می کنید - cheap commercial restaurant chairs.

راهنمایی های زیر توسط مایکل براون، مدیر موفقیت مشتری ارائه شده است Semalt خدمات دیجیتال برای ارتقاء فروشگاه اینترنتی فیزیکی شما

# 1 استفاده از رسانه های اجتماعی

سرمایه گذاری در بازاریابی رسانه های اجتماعی یکی از بهترین راه های تبلیغ فروشگاه فیزیکی شماست. شما می توانید این کار را با:

# 2 ایجاد فیس بوک فن صفحه

فیس بوک یک سایت رسانه های اجتماعی است که به طور کامل برای آنلاین نیز کار می کندبازار یابی. این پلت فرم همچنین یک راه عالی برای جذب و رسیدن به مشتریان جدید است. یک صفحه فن برای کسب و کار خود را در فیس بوک ایجاد کنید و از آن استفاده کنیدآن را به:

 • ارتباط با مشتریان
 • شروع گفتگوها
 • اعلام حوادث، تخفیف ویژه
 • تجربه مشتری ویژگی
 • تبلیغات و ترویج کسب و کار شما

# 3 ایجاد یک کانال یوتیوب برای کسب و کار شما و آپلود آموزش

یوتیوب بهترین سایت برای بازاریابی ویدئویی آنلاین است زیرا بیشترین استفاده را می کندویدئو میزبانی سایت مورد نظر و دومین موتور جستجوی بزرگ است. هنگامی که حساب YouTube رایگان خود را ایجاد میکنید، ویدیوهای آموزشی را آپلود کنیدکه به مخاطبان خود یاد می دهد که چگونه از محصولات خود استفاده کنند. شما همچنین می توانید ویدیو های پشت صحنه ایجاد کنید، این یک راه عالی برای انسانی کردن استنام تجاری.

# 4 ایجاد نمایش بصری با Instagram و Pinterest

محتواي بصري از نوع متني متنفر است و بازارياب ها از آن استفاده مي كننداین دو سیستم عامل اجتماعی برای کمپین SEO خود. تصاویر یا ویدیوهای جذاب از محصولات یا مشتریان خود را در فروشگاه خود تماشا کنیدو آنها را در حساب Instagram یا Pinterest خود پست کنید. پیروان شما وسوسه خواهند شد تا از فروشگاه شما برای لذت بردن از لرزش مثبت استفاده کنند.

# 5 از توییتر برای همکاری با مشتریان خود در زمان واقعی استفاده کنید

توییتر یک پلت فرم ساده است که به شما امکان ارائه مشاوره و مشارکت را می دهدمشتریان خود را در زمان واقعی. با توییتر شما بازخوردی را در مورد نظرات مشتری دریافت خواهید کرد و این باعث می شود که ترافیک پایینی

# 6 بهینه سازی نمایه های اجتماعی و وب سایت شما برای جستجوگرهای محلی

بهترین راه برای فروش آجر و ملات فروشگاه شما برای بهینه سازی استجستجوگرهای محلی به دلیل اینکه 97 درصد از خریداران آنلاین خود را آنلاین جستجو آنلاین شروع می کنند.

# 7 ایجاد سایت شما و پروفایل های رسانه های اجتماعی به نظر می رسد جغرافیایی حساس

این کار با اضافه کردن کلمات کلیدی مکان به محتوای سایت شما انجام می شودپروفایل های رسانه های اجتماعی این یک راه تضمین شده برای رتبه بندی در SERPs است

# 8 خدمات مشتری بزرگ

یک مشتری راضی خواهد شد که کلمه را از طریق کلمه دهان و توسطنوشتن نظرهای آنلاین مثبت. خدمات مشتریان خود را افزایش دهید:

 • اجازه دادن به تنظیم وقت ملاقات آنلاین
 • اضافه کردن یک پنجره چت زنده
 • بازاریابی محلی آنلاین برای کسب و کار شما

برای جلوگیری از بازگشت مشتریان خود و جذب موارد جدید شما نیاز به

 • پرداخت تبلیغات تبلیغات در روزنامه محلی
 • تخفیف ویژه برای مشتریان خود
 • با جامعه خود ارتباط برقرار کنید
 • ایجاد یک فروشگاه پاپ آپ که در آن شما می توانید به خریداران هدف خود دسترسی داشته باشید.
November 27, 2017