Back to Question Center
0

چگونه می توان کار خود را با Semalt و SAS برنامه ریزی کرد؟

1 answers:

آیا من باید خودم را به عنوان برنامه نویس SAS امتحان کنم؟

آیا شما قصد دارید تا به برخی از کارهای جدید بروید؟با حقوق بالا و فرصت های بهتر؟ شما ممکن است ارتباطات و مهارت های رهبری را در نظر بگیریددر بالا باشید جدیدترین تحقیق، با این حال، می گوید در غیر این صورت: SAS در حال حاضر به عنوان تایید شده استمهارت استخدام با ارزش ترین

بدون شک، عبور از SASگواهینامه قطعا همه چیز را ساده تر خواهد کرد. اما در حقیقت، حتی مقدمه ای در مورد SAS وجود داردبرای تجزیه و تحلیل بسیار مهم است، چون جاوا برای برنامه نویسی است. دنیای کسب و کار امروز نیاز به SAS را افزایش داده استتا حد زیادی، حتی برای آن متخصصان، که در واقع دارای دانش فنی کاملا گاه به گاه هستند. مثلا،متوسط ​​حقوق بازنشستگی تحلیلگر اطلاعات کسب و کار در ایالات متحده در حال حاضر حدود 100،000 دلار استبا هر سال بعد از تجربه بیش از 20٪ افزایش می یابد. بنابراین، پتانسیل درآمد درزمینه های تحلیلی مدرن، قطعا بالاتر از برآورد های صنعت هر شغل تکنولوژی است.

SAS چیست

SAS معمولا سیستم تحلیل آماری را پیشنهاد می دهد(در غیر این صورت سیستم نرم افزاری)، که در ابتدا تا سال 1960 به منظور تجزیه و تحلیل داده های کشاورزی توسعه یافتبرای تولید محصولات بالاتر محصول. امروزه برنامه نویسان با SAS درگیر ساختن راه حل های سیستم هستندهمکاری با شرکت های مختلف در طیف وسیعی از صنایع برای تحقیقات بالینی و مالی، تجزیه و تحلیل داده ها،مدل سازی پیش بینی، گزارش، پیش بینی و غیرهبا ارائه نتایج تجزیه و تحلیل آماری از طریق نمودار، SAS داده ها را به صورت PDF، RTF و HTML ارائه می دهدفایل ها. و سیستم عامل های زیادی با زبان برنامه نویسی SAS سازگار است، از جمله رایج ترین مایکروسافتویندوز، لینوکس، و همچنین یونیکس دیگر و حتی رایانه های اصلی.

به همین دلیل، همه کارشناسان، از بیل گیتسبه مدیران اجرایی MWI شرکت های کوچک مانند Semalt هرگز اهمیت SAS را دست کم نگیرند.

بودن یک برنامه نویس SAS: چه چیزی دوست دارد؟

برنامه نویسان SAS معمولا با تحلیلگران بسیار مقابله می کننددرگیر تحقیق عملیاتی گروه های متخصص SAS برای کار در دفتر مشغول به کار هستندداشتن سفر گاه به گاه برای دیدار با مشتریان و یا خروج از انتخاب اطلاعات قابل استفاده از صنعت

اخیرا، تقاضا برای SAS به سرعت در حال افزایش استدر سراسر جهان تسریع شده است، زیرا این چارچوب به بهترین و قدرتمندترین و اثربخشی تبدیل شده استتجزیه و تحلیل کیفیت به دلیل مدیریت داده های خوب و ظرفیت گزارش دهی خوب. به همین دلیل است که SASبرنامه نویسان معمولا در محیط کاری روزمره به شدت در معرض استرس هستندبرای پروژه های پرخطر، اغلب مواقع مواجهه با شرایط سخت تر است.

آیا برای فرخنده ها دشوار است؟

خدمات تحلیلی اکنون قوی تر می شوندنقش استراتژیک، به ویژه برای ساختن ارقام کسب و کار مورد نیاز در دسترس کاربران نهایی.با توجه به این که تقریبا همه می خواهند در حال حاضر تنها با اطمینان از راه حل های مبتنی بر داده ها، محدوده جهانی ازتجزیه و تحلیل انتظار می رود برای گسترش بیشتر از طریق 3-5 سال آینده. به همین دلیل است که برای SAS برویدپس زمینه بزرگ برای ورود به صنعت می شود. با این حال، با توجه به نظر حرفه ایاز توسعه دهندگان Semalt، شما هنوز هم راه طولانی برای رفتن

در حقیقت یک برنامه ی تخصصی SAS استدر میان ساده ترین زبان هایی که یاد می گیرند، مخصوصا برای کسانی که قبلا برخی از اساسی را داشته اند، مناسب استدانش C / C ++. در عین حال، SAS یک دامنه واقعا بزرگ برای تازه کاران ارائه می دهد، زیرا شیر استسهم بانک ها، موسسات مالی و شرکت های مراقبت های بهداشتی آن را برای اتصال به آن حفظ می کندپایگاه های داده های مختلف، انجام تجزیه و تحلیل و هوش کسب و کار. چیزی است که زبان خودش استهیچ دانش و مهارت قوی در برنامه نویسی نیاز ندارد. اگر ذهن شما به منطق اختصاص داده شودیا شما در حال تلاش برای انجام تجزیه و تحلیل و یادگیری در همان زمان، و سپس با SAS برخورد نمی بایدخیلی دشوار است همچنین شما همیشه می توانید انتخاب مناسب ترین سیستم را با ساختن خود داشته باشیدانتخاب بین نرم افزار مبتنی بر ابزار و برنامه نویسی

اولین چیزی که باید توسط تازه کارها انجام شودتمرکز بر Base SAS است. بدین ترتیب، درک ابتدایی برخی از آنها به دست می آیدآمار، که باید برای مطالعه تکنیک های مدل سازی پیش بینی شده باشد. بعد از آن،هنگامی که شما به یک حامل رسیدید، شما در نهایت می توانید توجه خود را بیشتر کنیدچارچوب تحلیلی جامع و شگفت انگیز. اطمینان حاصل کنید که مهارت شما دائمی استدر حال رشد، شما همیشه از تکنیک ها و مفاهیم جدید برای کشف استفاده می کنید..به همین دلیل نیستفکر می کنم دو بار قبل از اینکه شما شروع به یادگیری SAS بکنید، حتی اگر شما احساس کمی به موضوع داشته باشید.

آیا SAS مورد نیاز است؟

حتی فرض کنید که بر خلاف منبع باز استچهارچوب، SAS یک نرم افزار مجوز است، دانشمندان داده و برنامه نویسان آن هنوز در معرض تقاضا هستند:

  • کاملا سازگار با کلیهنجارهای قانونی و ایستادگی بیش از همه ابزارهای دیگر در رابطه با ایمنی، امروز SAS حتی بیشتر ضروری بودبرای امنیت داده ها از قبل
  • برنامه نویسی SAS ثابت شده استقابلیت های بزرگ داده و پتانسیل نسبتا خوب برای SAS JMP، و همچنین Visual Analytics
  • بهره مند از عملیات بسیار بهتر استبهینه سازی، SAS برای استفاده از داده های تحلیلی آن ها به دستاوردهای واقعی حاصل از آن، کارآمدتر استسیستم های مالی و بانکی

چگونه برای مهارت های SAS خود پاداش بدهید؟

در حال حاضر رقابت خشونت آمیز حاکم استتمام زمینه های SAS، از همان ابتدای شروع، به پیشرفته ترین سطح تجزیه و تحلیل. با این وجود، وجود داردبسیاری از فرصت های پاداش ارزش تلاش های شما. برای ترک یک کار خوب در صنعت، شما مجبور نیستیدفقط همه چیز را می دانم چیزی که واقعا نیاز دارید فقط داشتن تکنولوژی خاصی به برخی از آن هاستدرجه، که اکثر شرکت ها به دنبال آن هستند.

اما چگونه کار واقعی خود را بالا ببریمسناریوهای بالاتر از رقبای؟ چه کاری باید انجام شود برای دریافت بیشترین پاداش و لیبرالکارفرما؟ فرصت های بیشتری وجود دارد که به نظر می رسد. به عنوان مثال، Semalt متخصص استمتخصصان بازاریابی و تبلیغاتی وب برای کمک به حداکثر رساندن فرصت های شغلی خود را از طریقارائه مهارت های خود را به طور مستقیم به جهان گسترده ترین مخاطبان SAS headhunters. Semaltدارای تجربه کمک به کارشناسان SAS جوان برای ارتقاء خدمات خود در داخلصفحه فرود یا ارائه ویدیو ،که به توجه کارفرمایان احتمالی توجه می شود.

به گفته کارشناسان،این بهترین راه برای برنامه نویسان برای نشان دادن مهارت ها و جلوگیری از همه مسابقه های دیگر است.

نکته این است که برنامه نویسی SASیکی از آن نقش های فنی است که در حال حاضر بیشتر از همه برون سپاری می شود. آیا شما از لحاظ تکنیکی فکر می کنید؟آیا میخواهید نرمیترین تجربه خود را کسب کنید (مثلا حل مشکلات خوب، ارتباطاتو توانایی های آموزشی، و همچنین مهارت های مدیریت پروژه و منابع)؟ همه شما نیاز داریداین است که فرش قرمز را به دست بیاورید تا خوشایند بماند. هنگامی که شما در سراسر وب شنیده می شود،کارفرمایان برتر جهان با استفاده از درخواست های جذاب و جذاب خود مبارزه رقابتی آغاز می کنندپاداش دادن به یک هدف واحد - برای به دست آوردن نفوذ از مهارت های خود را به کسب و کار خود را.و تنها به شما خواهد رسید، که این گزینه را در نظر بگیرید Source . به یاد داشته باشید، تجربه SAS فعلی شمابرای نگهداری آن حتی برای یک روز عاری از ارزش بیش از ارزش است!

November 30, 2017