Back to Question Center
0

چگونه محصولات محصول بر SEO تاثیر می گذارد: Insight از Semalt

1 answers:

برای هر کسب و کار تجارت الکترونیک، بهینه سازی موتور جستجو موثر معمولا سودمند استعامل موفقیت آن است. بسیاری از استراتژی های SEO بر کیفیت داده های محصول تمرکز نمی کنند. آنها بر روی جنبه هایی مانند جستجوی کلمات کلیدی تمرکز می کنند،ارتباط مجدد، حضور رسانه های اجتماعی و ویژگی های وب سایت. با این حال، برخی از عوامل غیر مستقیم نیز ممکن است نتایج جستجوگر شما را تحت تاثیر قرار دهد.

جک میلر، مدیر خدمات مشتری Succcess Semalt خدمات دیجیتال توضیح می دهد که چگونه اطلاعات مربوط به عملکرد شما تاثیر می گذارد.

اطلاعات محصول به طور مستقیم بر SEO تاثیر نمی گذارد - managed it services bay area. با این حال، هر چیزی که ارتباط داخلی را تحت تاثیر قرار می دهد،URL ها و محتویات بالقوه می تواند بر رتبه بندی جستجوی آلی تاثیر بگذارد. هنگام پر کردن وب سایت خود با داده ها، اطلاعاتی ماننددسته های محصول، گروه ها و محتویات برای هر محصولی که به سیستم اضافه می کنید ظاهر می شود. هر وبسایت یک مدیریت محتوا داردسیستم که این اطلاعات را با چک کردن جعبه ها در پایگاه داده آن مدیریت می کند. همه این زمینه ها و جعبه های چک بر اعتبار اثر می گذارداز هر محصول و اطلاعات آن

داده های محصول و پیوند داخلی

SEO شامل جنبه هایی مانند بهینه سازی عناوین محصول، URL ها و توضیحات است.از سوی دیگر، اطلاعات مربوط به محصول بر نحوه نمایش اطلاعات در پایگاه داده وب تاثیر می گذارد. چگونه یک محصول طبقه بندی شده، گروه بندی شده، به هم پیوسته استو علامت گذاری شده است تا تاثیر آن در ارتباط با محتوای کاربر به کاربر تاثیر می گذارد. این معیار یکی از عواملی است که الگوریتم گوگل بر روی آن تمرکز داردتجزیه و تحلیل سیستم مدیریت محتوا برای رتبه بندی.

محتوای تکراری

مطالب تکراری هنگامی رخ می دهد که یک موتور جستجو رتبه بندی URL های مختلف اشاره به همانصفحه برای مثال، لینک های تکراری را می توان با استفاده از تگ های کانونی کنترل کرد. محتوای تکراری می تواند به SEO شما مضر باشد. آن را کاهش می دهداقتدار یک صفحه از آنجا که ترافیک توسط URL های متعدد به اشتراک گذاشته می شود که دشوار به رتبه بندی.

با این حال، اصلاح محتوای تکراری نسبتا آسان است. باید همه چیز را پیدا کردURL هایی که به برخی از محصولات مشابه اشاره دارند. هدایت لینک ها به صفحه ای که می خواهید، می تواند به شما کمک کند تا مجوز خود را بر روی آن بازگردانیدوب سایت خاص برای مثال، بازنویسی کد یا قرار دادن 301 کدهای تغییر مسیر میتواند این مسئله را حل کند و راه را برای رتبهبندی صفحات سایت بازسازی کند.

نتیجه گیری

SEO به محض اینکه حضور آنلاین قوی را تضمین می کند، برای هر کسب و کار آنلاین مهم است.بسیاری از عوامل می توانند عملکرد وب سایت را تا آنجا که به عوامل رتبه بندی مربوط می شود، تحت تأثیر قرار دهند. در میان این عوامل داده های محصول است. در خیلیموارد، بازاریابان دیجیتال موفق به درک ارتباط خود در جستجوگرها و اغلب در نهایت نادیده گرفتن آن است. با این حال، همانطور که در بالا دیده می شود، هر عاملی که بر روی URL ها تاثیر می گذاردو ارتباط محتوا بر نحوه رتبه بندی گوگل در سایت تاثیر می گذارد. با استفاده از دانش فوق، می توان فاکتورهایی را تعیین کردبر روی نحوه انجام یک وب سایت در مورد اطلاعات محصول تاثیر می گذارد. همچنین ممکن است برخی از اشتباهات رایج مانند گمراهی را اصلاح کنیددسته بندی یا اطلاعات محصول.

November 27, 2017
چگونه محصولات محصول بر SEO تاثیر می گذارد: Insight از Semalt
Reply