Back to Question Center
0

چرا و چگونه افزایش SEO شما با بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی - ؛ تاکتیک از Semalt

1 answers:

هنگامی که به بهبود SEO می آید، هیچ مخفی نیست که محتوای پادشاه است. شمامحتوای وب سایت باید مربوطه، آموزنده و جذاب برای موتورهای جستجو باشد تا رتبه سایت خود را بالا ببرند. در طول سال ها،با این حال، رسانه های اجتماعی نیز در تصویر گام برداشته اند و در حال حاضر آنها برای کمک به رتبه بندی موتور جستجوی شما بهتر است.واضح است که می بینیم که SEO، بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی همگی دست به دست هم می دهند تا وضعیت وب سایت شما را بهبود بخشد.

فقط برای ایجاد این واضح تر، 5 راهنمایی برتر وجود دارد، توضیح داده شده توسط اندرو Dyhan،مدیر موفق مشتری Semalt ،برای کمک به بهبود SEO شما با بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی.

1. محتویات توییتر

این فقط محتوای وب سایت شما نیست که به گوگل سایت شما را فهرست می کند - image maker online.هر چه بیشتر شما صدای جیر جیر و بیشتر افراد توییت خود را به اشتراک بگذارید، بهتر است شانس خود را برای بالا بردن رتبه فهرست. ماهیت گسترده ای ازوب جهانی به این معنی است که فرایندهای گسترده برای جمع آوری تمام اطلاعات و قرار دادن در یک سیستم که در واقع قابل دسترسی است استفاده می شود.خزنده های گوگل در کمک به این نمایه سازی کلید هستند و اکنون محتوا را از حساب های توییتر مورد توجه قرار می دهند. از این روبهترین استفاده را از توییتر و صدای جیر جیر خود داشته باشید!

2. سیستم عامل های اجتماعی خود را توسعه دهید تا linkbacks خوب پیدا کنید

از آنجا که موتورهای جستجو سعی دارند اطلاعات مربوطه را به مردم بفرستندزمانی که آنها به آن نیاز دارند، به رسانه های اجتماعی به کمک کمک می کنند. لینک های بیشتر وب سایت، بیشتر نشان می دهد که مردم آن سایت را پیدا کنیدمربوط. متأسفانه بسیاری از افراد این را در گذشته مورد سوء استفاده قرار دادند و در تکنیک های سیاه و سفید جستجوگر مشغول به کار بودند تا رتبه بندی سایتشان را افزایش دهند.این منجر به موتورهای جستجو برای کمک به رسانه های اجتماعی شد..امروز موتورهای جستجو به سیگنال های اجتماعی مانند فیس بوک، توییت ها،Google + 1s برای دیدن اینکه سایت شما چقدر خوب عمل میکند و نحوه رتبهبندی آن را مطابق با.

3. استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش اعتبار شما

امروز موتورهای جستجو فقط به محتوای وب سایت یا وبلاگ شما نگاه نمی کنند.آنها به سیستم عامل های اجتماعی خود نیز نگاه می کنند. چگونه افراد با محتوای شما ارتباط برقرار می کنند و همچنین تعداد افرادی که ارتباط دارندبرگردیم به تو. همچنین توجه زیادی به مخاطبان و نفوذ خود داشته باشید، همچنین زمان زیادی را برای رسیدن به اهداف خود در نظر بگیریدهمانطور که مخاطبان شما را افزایش می دهند.

4. پست در Google+ روزانه

ایجاد نمایه Google+ خود، هر روز پست کنید و Google با شما خوشحال خواهد شد.پیوستن به انجمن ها و ارسال محتوای مربوطه، اشتراک گذاری نمایه خود، فقط در نمایه Google+ خود فعال شود. اطمینان حاصل کنید که محتوای شمابه اشتراک گذاری در Google+ شما محتوایی است که میخواهید برای آن نشان داده شود.

5. تقویت و مناسب بازی جستجوگر خود

هنگام صحبت در مورد جستجوگرها و محتوا، چیزهایی مانند کلمات کلیدی، متا توصیف، altبرچسب زدن تصاویر و تعداد کل کلمات در وبلاگ شما همه چیز مهم است. با این حال، همه چیز کمی با زمان تغییر کرده است. موتورهای جستجو هستنددر حال حاضر بیشتر مربوط به ربط محتوای شما است. این فقط در مورد کلمات کلیدی نیست بلکه در مورد چگونگی پاسخ به آن به طور موثر استسوالاتی که مردم میپرسند SEO نوعی محتوا است که در نتایج شما ظاهر می شود. بنابراین اطمینان حاصل کنید که شمامحتوا به همان اندازه مناسب و جذاب است.

نتیجه گیری

جستجوگرها، بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی هیچ ارتباطی ندارند. اگر هر چیزی، آنهابا گذشت سالها، بیشتر و بیشتر در هم آمیخته می شوند. آنها همه در بهبود رتبه بندی جستجوگرها و سایت ها کمک می کنند و باید در نظر گرفته شوندبا هم در یک استراتژی بازاریابی وب سایت.

November 27, 2017
چرا و چگونه افزایش SEO شما با بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی & ndash؛ تاکتیک از Semalt
Reply