Back to Question Center
0

کارشناس Semalt: 5 روند بازاریابی دیجیتال حیاتی برای سال 2017

1 answers:

تبلیغ کنندگان دیجیتال اغلب نوآوری های ثابت و تغییرات در دیجیتال را تجربه می کنندمحیط. نرخ تغییر اغلب بی رحمانه و گاه وحشیانه است. تاریخ کسب و کار نشان می دهد که تصویب و تکامل تنها راه هستندبرای زنده ماندن در محیط متغیر

در سال 2016، ریزپردازهای دیجیتال برای طراحی مجدد محیط بازاریابی پیش رفتند. اینروند صعود سلطه سلولی به سطح رسیده است که به ترافیک دسکتاپ منجر خواهد شد - schnell umziehen wohnungen. سایت هایی مانند Pinterest و Snapchatدر حال افزایش است و به طور مداوم کاربران را جذب می کند. تحولات کنونی نشان داده شده است که مصرف کنندگان دیجیتال پیش بینی می کنند.

با تجربه کار با کسب و کارهای مختلف کوچک و متوسط،ما در طول سالها تغییرات مختلفی را تجربه کرده ایم-انتظار می رود مسائل جدید و بهینه سازی در فرصت های جدید، از دست دادن یا سازگاری: در مورد ما اینگفتن ثابت شده است که درست است. به همین ترتیب، ما همیشه در افق تمرکز می کنیم تا سعی کنیم پیش بینی کنیم که چه چیزی در آینده قرار دارد.

در آغاز سه ماهه سوم سال 2017، متخصص برجسته از Semalt ،نیک چایکوفسکی، فهرستی از گرایشهایی را که هسته اصلی بازاریابی دیجیتال است به منظور کمک به تبلیغ کنندگان از این پیشرفت های جدید بهینه سازی کرده است.

1. موبایل اطلاع رسانی مصرف کننده فعلی

استفاده از تلفن های همراه با یک نظرسنجی توسط Pew Research بی رحمانه افزایش یافته استمرکز نشان می دهد که 77 درصد از شهروندان ایالات متحده دارای یک گوشی هوشمند هستند. آمارهای امسال نشان می دهد که گوشی های هوشمند با ارزش ترین مشتریان هستندشریک ترجیح خرید

2. جریان زنده زنده به طور مداوم در حال حرکت است

در سال 2015، Meerkat، یک برنامه پخش مستقیم زنده راه اندازی شد و تازهگی بود.یک سال بعد، سایت های رسانه های اجتماعی hugest از فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب منتقل شدند.

پخش زنده، علامت های تجاری و بازاریابان را برنده می کندسیستم عامل ها از آنجا که تجربه مشتری را غنی می کند. چت زنده به خوبی طراحی شده یک نام تجاری را برای پرورش شفافیت فراهم می کند و همچنین امکان پذیر استتعامل است که هرگز پیش از آن ارائه نشده است.

3. Big Data Empowers شخصی سازی

داده های بزرگ یک کلید در افزایش تجربه کاربر سفارشی شده است. آمازونSpotify و Netflix نمونه هایی از شرکت های بزرگی هستند که با داده های بزرگ به منظور بهینه سازی کاربران با درجه بالایی ازشخصی. افزایش داده ها یک برند را قادر می سازد تا پیش بینی های بهتر و اهداف را افزایش داده و تعداد کاربران را افزایش دهد.

4. اتوماسیون بازاریابی بیشتر در حال حاضر

اکثر بازاریابان، اتوماسیون بازاریابی را به عنوان یک بحرانی در نظر می گیرندعنصر موفقیت در حال حاضر اتوماسیون برای بهینه سازی جنبه های بازاریابی محتوا مورد استفاده قرار می گیرد.

5. تبلیغات جالب باعث افزایش بازاریابی محتوا می شود

بازاریابی محتوا پایه ای برای محتوای بد و خوب ایجاد کرده است. بزرگحجم داده های موجود، نوآوران را مجبور کرده است تا راه های بهتر برای جذب مخاطبان خود و استراتژی های طراحی برای جذب کاربران را به راه اندازندتجربیات متنوع.

افکار نهایی

سرمایه گذاری های موفق ترین، بزرگ یا کوچک، مجبور به تکامل و نوآوری هستنداستراتژی های جدید اطمینان از پایداری. تمرکز بر روندهای ذکر شده در بالا و ادغام آنها یک گام بزرگ برای باز کردن قفل استفرصت های بازاریابی مختلف.

November 27, 2017