Back to Question Center
0

کارشناس Semalt در جستجوی صوتی صحبت می کند - ؛ تاثیر در جستجوگرها

1 answers:

ویژگی های جستجوی صوتی به دلایل ظریف بهینه سازی موتور جستجو، اما ادامهبرای افزایش اهمیت در طول سال ها. گفته شده است که پرس و جوهای صوتی در مقایسه با کتابچه راهنمای کاربر با توجه به عمومیت بیشتری به دست می آورندتایپ کردن نمایش ها در جعبه های جستجوی گوشی های هوشمند.

آرتم عبگاریان، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt خدمات دیجیتال، جستجوی صوتی و ارتباط آن با عملکرد جستجوگرها را مشخص می کند - talk to computer expert.

جستجو صوتی چیست

دستور دادن به یک دستگاه با امید به دریافت پاسخ، یک صدای استجستجو کردن. بسیاری از شرکت های فناوری پیشرفته دیجیتال همچنان شامل ویژگی های جستجوی شخصیت شخصی در دستگاه های خود می شوند. مثالها عبارتند از: "خوب،گوگل "برای گوگل،" سیری "با دستگاه های اپل،" کورتانا "مایکروسافت،" الکسا "در آمازون و" بیکسبی "برای سامسونگ.

بیش از نیمی از کل جستجوهای Google از گوشی های هوشمند است. بیرون ازاینها، بیست درصد آنها را به دستورات صوتی بدون استفاده از لمس صفحه نمایش خود ردیابی می کنند. در حال حاضر، صدای جستجو نود و پنجدرصد زبان انگلیسی، ارائه آنها دقیق تر است. بر اساس یافته های گوگل، معادل تشخیص صدا انسان استدقت.

دلیل محبوبیت جستجوی صوتی، افزایش استفاده از دیجیتال در خانه استدستیاران با حداقل رابط. به عنوان مثال، الکسا آمازون اکو و دستگاه صفحه اصلی گوگل تنها به درخواست های کلامی و دستورات تکیه می کنند..آنهاهر دو سرگرم کننده و مفید هستند، به همین دلیل است که اکثر کاربران تمایل دارند تا وابستگی به حیوانات را به آنها بسپارند تا مکالمات طبیعیتری داشته باشند.

جستجوی مکالمه یکی از مهمترین روندهای بهینه سازی موتورهای جستجو استبا 70 درصد از تمام پرس و جو جستجو متشکل از زبان طبیعی است. مردم با همان دستگاههای جستجوی دیجیتال خود به همان شیوه ای صحبت می کنندسؤالاتی را که به افراد دیگر داده شده است بپرسید

مرتبط بودن جستجوی صوتی در نتایج جستجوی گوگل

گوگل همچنان در جستجوهای مکالمه پیشرفت بزرگی انجام می دهد، که ناشی از آن استجستجوی صوتی و در نتیجه پاسخ دادن به سوالات. یادگیری این است که واژه ها را بشناسیم و تفسیر کنیم تا از قصد کاربر فراتر رودو نتایج مربوطه را ارائه می دهد.

به عنوان مثال، در مورد اینکه گوگل سه درخواست جستجوی یکسان را دریافت کنددر مورد کجا خرید کفش، باید نتایج جستجو خود را بر اساس ارتباط با هدف مشتری تنظیم کند. "از کجا می توانم کفش بخرم؟" یک واقعیت استدرخواست. "کجا باید کفش ها را خریداری کنم" یک پرس و جو مبتنی بر نظر است. "از کجا بخرم کفش" ترکیبی از نظرات و حقایق است که منجر به بی طرفی می شوداز فعل که هدف را نشان می دهد. این تفاوت ها نشان می دهد که تغییرات، قصد پشت هر تنوع و توانایی خدمت خاص استنتایج تاثیر قابل توجهی بر معنای گوگل از جستجو دارد.

گوگل پاسخ های واضحی برای موارد دیگر دارد. هدف گوگلاین است که به عنوان یک فروشگاه یکپارچه برای بازگشت نتایج و هدایت کاربران به صفحه دقیق که شامل اطلاعات درخواست شده است. این شبیه استدادن یک پاسخ قطعی، که همان چیزی است که سیری یا الکسا انجام می دهند زمانی که کاربران از آنها سوالاتی را می پرسند.

نتیجه گیری

مارک ها و سایت های تجارت الکترونیک از ترس اینکه کارت پاسخ تهدید عظیمی را تهدید می کندبر میزان ترافیک سایت و سرعت کلیک. این ممکن است درست باشد، اما پاسخ کارتها برای اقامت در اینجا است و بهترین گزینه برای کسب و کارها،رقابت برای برنده شدن آنها و یا خطر رقابت با آنها است.

November 27, 2017