Back to Question Center
0

کارشناس Semalt یک راهنمای 10 مرحله ای برای بازاریابی محتوای الکترونیکی تجارت الکترونیک ارائه می دهد

1 answers:

جستجوگرها و بازاریابی محتوا وابسته هستند. با این حال، زمانی که برنامه ریزی شده و به درستی اجرا شود،محتوای می تواند به طور قابل توجهی بهبود عملکرد جستجو. بنابراین، چگونه می توانید الزامات SEO را با ایجاد محتوا ترکیب کنید؟

به این ده قواعد طلایی بروید، ارائه شده توسط Artem Abgarian، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt خدمات دیجیتالی

1 - трансформер брелок. یافتن پست های مورد توجه مشتریان

بازاریابان موفق به سرعت درگیر تحقیقات بازار برای تعیین مشتریان خود رانیاز دارد. یکی دیگر از روش های رایگان و سریع جمع آوری ایده های محتوایی مورد نیاز مشتریان، استفاده از تحقیقات کلیدی SEO است. برای رسیدن به این، انتخاب کردبرای پاسخ به سوالاتی که مردم از موتورهای جستجو درخواست می کنند و پرسنل پشتیبانی را برای ایده های بیشتر مصاحبه کنند.

2. عاقلانه انتخاب انواع محتوا.

هنگامی که در مورد یک موضوع که جستجوگران در تعداد زیادی نگاه داشته شده، نوشته شده است طولانی فرممحتوا می تواند خوب باشد علاوه بر این، چنین محتویات باید در یک زبان که اغلب توسط بازدیدکنندگان استفاده می شود تهیه شود. یکی از بهترین روش های تعیینبهترین نوع محتوا با توجه به موضوعاتی است که در گوگل رتبه خوبی دارند.

3. به یاد داشته باشید که شامل متن توصیفی است.

هرچند موتورهای جستجو دارای قابلیت هایی هستند که به طور مداوم در حال تکامل هستند، هنوز هم نیاز به آنها استمتن توصیفی برای کمک به آنها برای درک محتوای، زمینه و تصاویر در یک ویدیو. همیشه اطلاعات infographics را شامل می شود و شامل می شودرونوشت های حاوی نکات کلیدی که می خواهید ایجاد کنید.

4. فراموش نکنید که شما در حال فروش هستید

با ایده های محتوایی که با سرویس ها و محصولاتی که ارائه می دهید، با ایده های خود منطبق شوید.این ممکن است یک ایده واضح باشد. با این حال، جستجوگران همیشه علاقه مند به تعداد اندکی از مفاهیم، ​​اطلاعات و محصولات هستند. از این رو،اجتناب از تولید محتوای خارج از اطلاعات مرتبط با محصول شما..

5. برای مدیریت بنویسید

برای مخاطبان بنویسید. به غیر از این، بینندگان از کلمات مشابه SEO مانند کسب و کار استفاده می کننداصطلاحات و محتوای منحصر به فرد با استفاده از زبان توصیفی و ساده. با این حال، با اشاره به کلمات کلیدی، قبل از تصمیم گیری شما تحقیق کردیددر محتوای شما.

6. به یاد داشته باشید که به آرامی فروخت.

بازرگانان تجارت الکترونیک می خواهند خریداران را در سایت خود هر زمان که آنها را جستجو و جستجو می کندتوسط محتوای موجود جذب شود. با این حال، گاهی اوقات این محتوا است که به جای محصول و رده قرار دارد. در چنین موقعیتی یک فروشنده استباید چگونگی مراقبت و یا استفاده از چیزی را نشان دهد، و این می تواند بازدید کنندگان را برای خرید محصول جذاب کند.

7. لینک تجارت الکترونیک و محتوا.

پیوند یک راه مهم برای مخاطب برای دسترسی و هضم محتوا است. همچنین،به موتورهای جستجو کمک می کند تا اهمیت مناطق مختلف سایت را درک کنند. استفاده از ناوبری هدر و پائین در لینک دادن اطلاعات ومحتوا به طوری که بازدید کنندگان می توانند اطلاعات و محصولات را با سهولت.

8 محتوا را در وب سایت خود میزبان

اگر می خواهید محتوای خود را رتبه بندی کنید، آن را در همان سایتی که در فروش محصولات استفاده می کنید قرار دهیدو نه microsite. Microsites در عملکرد جستجوی طبیعی مفید نیست زیرا این یک لینک خارجی است.

9. محتواي سنديکا را در نظر بگيريد

محتوا در سایت شما همیشه جذاب بازدید کننده نیست. در اینگونه موارد،بازرگانان تجارت الکترونیکی بایستی محتوای سندیکایی داشته باشند. این کار با ارائه محتوا به سایت های دیگر انجام می شود که محتوای میزبانی وب را در وب سایت شما غلبه می کنند.

10. در هنگام انتشار محتوای سندیکایی احتیاط کنید.

انتشار مقالات از یک منبع دیگر ممکن است یک راه حل جذاب برای شما باشدفاقد منابع برای ایجاد محتوای خود. با این وجود، از دیدگاه جستجوگرها، این شیوه عمل در تجارت الکترونیک مضر است. آن را به کسی کمک می کندرتبه بندی دیگر توسط میزبانی محتوای خود را در سایت خود رتبه بندی کنید.

November 27, 2017