Back to Question Center
0

10 راه برای افزایش فروش تجارت الکترونیک خود توسط Semalt ثابت شده است

1 answers:

در واقع، صاحبان کسب و کار تجارت الکترونیک پول زیادی می پردازنداز محصولات خود. یک مطالعه اخیر توسط Statista نشان داده است که فروش خردهفروشی تجارت الکترونیک در سراسر جهاندر سال 2018 به 2.86 تريليون دلار آمريکا خواهد رسيد. متاسفانه شما فقط يک تجارت الکترونيک را ساختيدفروشگاه و انتظار مشتریان سیل سایت شما. شما باید در مبارزات بازاریابی موفق شرکت کنیدبرای جلب توجه خریداران

خبر خوب این است که با استراتژی های بازاریابی زیر است که توسط سرویس های دیجیتال Semalt اثبات شده استفروش تجارت الکترونیک خود را افزایش دهید. ایوان Konovalov، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، راهنمایی های مهم را می دهددر مورد چگونگی تاکتیکی فروشگاه های تجارت الکترونیک باید به دنبال موفقیت باشد

1 - armadio toscana. استفاده از فروش و تقسیم فروش

فروش بالا و فروش متقابل، راههایی است که مطمئنا می توانید برای افزایش فروش آنلاین استفاده کنید. فروش متقاطعراهی برای معرفی محصولات مرتبط با آنچه که مشتری در نظر دارد خرید می باشد. آن را می دهدمشتری بسیاری از محصولات مکمل را انتخاب کنید. فروش بیش از حد عمل فروش بهتر استنسخه ای از محصول که مشتری خریداری می کند. این روش به مشتری خود اجازه می دهد همان محصول را ببیندبا ویژگی های پیشرفته و قیمت بالاتر.

این تکنیک های فروش برای تشویق مشتریان برای خرید محصولات دیگر طراحی شده اند. حقیقت این است که وقتیمشتریان بیشتر از چیزی که نیاز دارند را مشاهده می کنند، آنها انگیزه بیشتری برای خرید بیشتر خواهند داشت. مطالعات متعدد نشان داده شده استکه فروش و فروش متقابل، مشتریان را تشویق می کند که بیشتر به عقب برگردند

2. بهبود طراحی وب سایت شما

در عصر دیجیتال امروز، شما نیاز به یک طراحی وب سایت سفارشی برای جذب و جذب مشتریان بالقوه دارید. شمافروشگاه تجارت الکترونیک بخشی از این شرکت است، و طراحی آن باید منعکس کند که نام تجاری شما حرفه ای است.در واقع، مبارزات تبلیغاتی شما باید از فروشگاه شما نیز شروع شود. متخصصان Semalt کشف کرده انداین واقعیت که مشتریان اغلب از فروشگاه آنلاین اجتناب می کنند در صورتی که فاقد سفارشی سازی مهم باشد.

ساخت یک فروشگاه الکترونیکی به خوبی طراحی شده یک گام مهم در جهت غلبه بر رقبا است. اگه تو هستیبرنامه ریزی برای طراحی مجدد فروشگاه خود، پس مطمئن شوید که دارای طراحی پاسخگو است، که به مشتریان کمک می کندتجربه خرید فوق العاده. در حقیقت، هنگامی که شما را برای افراد آسان تر می کند، فروش بیشتری خواهید داشتحرکت و پیدا کردن محصولات در وب سایت.

3. سایت خود را به موبایل تبدیل کنید

حتی گوگل رتبه بندی جستجوی تلفن همراه را برای وب سایت هایی که به طور مناسب بر روی دستگاه های تلفن همراه نمایش می دهد، افزایش می دهد.برای ایجاد یک نسخه موبایل از سایت وب سایت فعلی شما می توانید یک پلت فرم تبدیل یا تلفن همراه استفاده کنیدپلاگین ها ایجاد یک تجارت الکترونیک دوستانه فروشگاه مناسب راه خوبی است که شما می توانید استخدام برای نشان دادن کسب و کار خود رابه خریداران تلفن همراه. با داشتن بهینه سازی تلفن همراه از فروشگاه، نرخ تبدیل را افزایش دهید و فروش را افزایش دهید

4. استفاده از تصاویر محصول با کیفیت خوب

از یک تصویر محصول فقط برای اضافه کردن تصاویر استفاده نکنید. تصاویر محصولات شما باید داشته باشندبا کیفیت بالا. درست است که گرفتن تصاویر حرفه ای محصولات می تواند یک کار دلسرد کننده باشد، امادرست است که آنها می توانند جذب مشتریان بالقوه را به فروشگاه شما جذب کنند. کارشناسان ما ثابت کرده اند بسیاریزمانی که تصاویر با آیتم های زنده با گزینه های بزرگنمایی افزوده می شود، مشتریان بالقوه را برای خرید محصول ترغیب می کند.

5. بهینه سازی توضیحات محصول

توضیحات صفحه محصول شما توانایی جذب مشتریان برای خرید را دارند. مطمئن شوید کهشما ویژگی های مفید را توصیف کرده اید که مشتریان علاقه مند هستند. انگیزه بیشتری برای آنها نگه داریدقیف محبوب ترین سایت های تجارت الکترونیک مثل آمازون ویژگی های کلیدی محصولات خود را برای بهبود فروش نشان می دهد.

توصیف ها باید به خوبی تعریف شوند تا هر مشتری بالقوه ای که آنها را بخواند تشویق شودبرای اقدام شما می توانید از گلوله های جذابی برای نمایش ویژگی های کلیدی محصول استفاده کنید. بدون شکزمانی که جزئیات مورد نظر شما تشویق می شود، شما در فروش زیادی از دست خواهد رفتمشتریان برای خرید در توضیحات پنهان هستند.

6. ایجاد فیلم های تبلیغاتی کوتاه

کمپین ویدئو یک استراتژی بازاریابی مهم در بسیاری از فروشگاه های تجارت الکترونیک است که به منظور استفاده از آن استفاده می شودافزایش فروش. مصرف کنندگان تلفن همراه امروزه ترجیح می دهند فیلم ها را بیشتر از سایر انواع تماشا کننداز محتوا فیلم های تبلیغاتی کوتاه و جالب از محصولات خود را ایجاد کنید، مهم استویژگی های محصولات خود را که می تواند توجه مشتری را جذب کند. ادغام این فیلم ها را در صفحات وب محصول مختلف

شما همچنین می توانید فیلم های محصول را به همه سایت های ویدئویی محبوب برای افزایش قرار گرفتن در معرض قرار دهید. نهفراموش نکنید که ویدئوهای خود را برای جستجوگرها با اضافه کردن کلمات کلیدی به عنوان عنوان و توضیحات ویدیو، فراموش کنید. شمامی توانید آدرس وبسایت خود را به عنوان متن در توضیحات اضافه کنید تا به ترافیک نیز برسد.

7. یک پیشنهاد ارزش منحصر به فرد ایجاد کنید

گزاره ارزش منحصر به فرد می تواند در صفحه اصلی، صفحه محصول و تبلیغات شما یکپارچه شودصفحه برای افزایش نرخ تبدیل. دانستن آنچه که برند شما را از دیگران جدا می کندعلامت های تجاری به شما کمک می کند تا موفق تجارت الکترونیکی تجارت موفق. این استراتژی می تواند شما را از رقبای خود جدا کند

8 ارائه رایگان و آسان بازگشت

این تاکتیک بازاریابی می تواند مشتریان بالقوه را از خرید شما انگیزه دهد و به صورت نمایشی فروش را بهبود بخشد.بازده محصولات آنلاین به بسیاری از مارک های تجارت الکترونیک کمک کرده است تا وفاداری مشتری را به دست آورند و آنها را مجبور به بازگرداندن بیشتر می کنند.

بازده خرده فروشی آنلاین در تجارت الکترونیک رایج است و مشتریان محصولات را باز می گردانندآنها از زمان به زمان خریداری کردند. مشتری شما می تواند تصمیم به بازگشت محصولی که آسیب دیده باشد را بازگرداندیا مناسب نبود مشتریان تقریبا از یک تا سه محصول به فروش می رسند. در واقع،اکثریت خریداران پس از خرید، خط مشی بازگشت را بررسی می کنند.

اگر مشتریان بالقوه می دانند که می توانند کالا را آزادانه برگردانند، بیشتر احتمال داردبازگشت دوباره. مطالعه انجام شده توسط وال استریت ژورنال تایید کرده است که بهترین استمشتریان با بالاترین نرخ بازگشت هستند. پیاده سازی این سیاست در خودتمرین به جلوگیری از از دست رفتن فرصت فروش بزرگ و کسب و کار کمک خواهد کرد.

9. نمایش محصولات در صفحه شما

صفحه اصلی شما یکی از مهمترین قسمت های وب سایت تجارت الکترونیک شماستاز آن برای حفظ مشتریان استفاده کنید. نمایش محصولات با بهترین قیمت برای مشتریان بالقوهمی تواند به وضوح آنها را ببیند. بیشتر احتمال دارد که هر خریدار که به فروشگاه الکترونیک شما می آیداز طریق صفحات دیگر می توانید تصمیم بگیرید که از صفحه اصلی دیدن کنید تا محصولات دیگر ببینید. بنابراین، قرار دادن شمامحصولات محبوب ترین در صفحه اصلی به ناچار افزایش فروش.

10. ارائه گزینه های تحویل چندگانه

ارائه به مشتریان با چندین گزینه تحویل فروش خود را افزایش می دهد. شگفت آوراما کسب و کارهایی که محصولات کیفی را به فروش می رسانند، تجربه آنلاین آنلاین استثنایی را ارائه می دهنداغلب هنگامی که به تحویل می رسد شکست می خورد. اگر قصد خرید مشتری را از مشتریان انگیزه می دهیدشما، سپس آماده ارائه گزینه های متعدد تحویل. چنین استراتژی بازاریابی مفید استآسان است برای پیاده سازی، اما آن را به شما کمک می کند تا از دست دادن مشتریان بالقوه و اجازه دهید آنها را به رقبای خود بروید

واضح است که اینترنت مردم را به جستجوی و خرید محصولات تغییر داده است. اینهاروز با یک دستگاه رومیزی یا تلفن همراه شما می توانید هر چیزی که شما به صورت آنلاین نیاز دارید را خریداری کنید. مردم هستندبه طور فزاینده مایل به پیوستن به کسب و کار تجارت الکترونیک. برای ادامه روند صعودمحبوبیت خرید آنلاین، شما می توانید به کمک حرفه ای ارائه شده توسط Semalt Digital Services مراجعه کنید.

November 27, 2017