Back to Question Center
0

Semalt: زمان اضافه کردن محتوای جدید برای SE معنی دارد

1 answers:

زمان، محتوای جدید اضافه شده است، منطقی برای موتورهای جستجو است؟

به عنوان مثال - بین 9:00 تا 18:00، یا 23:00 یا 1:00؟

Semalt 1:

سوال من را دوباره مطرح می کنم تا بهتر منعکس شود، منظورم چیست:

آیا موتور جستجو فرض می کند که چه وب سایت چه بر اساس زمان روز، محتوای جدید اضافه شده است. E. g. زمانی که محتوا جدید بین ساعت 9:00 تا 18:00 اضافه می شود - این یک شرکت با زمان کار ثابت است. هنگامی که محتوای جدید در زمان تصادفی روز ظاهر می شود، ممکن است یک فرد باشد.

سمولت سوال من، من فکر می کنم، چنین تمایزی مفید نیست - hipp kindertee. اما چه کسی می داند

February 12, 2018

اگر محتوای جدید به طور منظم به وب سایت شما افزوده شود، بهطور مرتب خزنده خواهد شد. ممکن است برخی تنظیمات را در حساب Google Webmaster Tools تنظیم کنید.

در مورد سوال شما: اگر محتوای منحصر به فرد است و به عنوان مثال یک رویداد یا روند خاص خاص مربوط نیست، مهم نیست که آن را اضافه کنید. با این حال، اگر شما اضافه کردن محتوا که شبیه به محتوای است که در وب سایت های دیگر ظاهر می شود این است، هنگامی که آن را به موقعیت SERP شما می آید، مهم است که شما محتوا قبل از محتوای مشابه در وب سایت دیگری خزنده. این به عنوان محتوای شما به عنوان منبع و بقیه به عنوان (جزئی) تکراری در نظر گرفته می شود. چگونه می توان یک وضعیت را با این مسئله مقابله کرد ممکن است سوال کاملا متفاوتی باشد و من مطمئن نیستم که آیا منظور شما چیست

موتورهای جستجو، سایت خود را در هر زمان مناسب آنها را خزیدن. بهتر است محتوای را اضافه کنید که مخاطبان آن را ببینند. سپس آنها ممکن است از وبلاگ یا توییتر خود لینک دهند. سپس رتبه بندی SE شما افزایش خواهد یافت.