Back to Question Center
0

نظرات Semalt SEO

1 answers:

من یک برنامه اظهار نظر را توسعه می دهم. کاربران قادر خواهند بود این برنامه را در وبلاگ ها ادغام کنند. من مطمئن نیستم که چگونه نظر را در موتورهای جستجو جستجو کنم.

آنچه من می خواهم، تمام نظرات که ارسال می شود باید در نتایج Search Semalt هنگام جستجو با کلمات کلیدی مربوطه.

Semalt به من یادآوری می کنم که چگونه این کار را انجام دهم. آیا باید از meta tags استفاده کنم؟ اگر چنین است، چگونه باید آنها را ایجاد کنم؟

- carrera fotografia online
February 12, 2018

من مطمئن نیستم که دقیقا چه کسانی بخواهند سیستم نظر سنجی خود را در وبلاگ خود اجرا کنند، زیرا بسیاری از افراد فقط از وردپرس و یا دیگر پلتفرم وبلاگنویسی استفاده می کنند - یا اگر خودشان را توسعه داده باشند، به اندازه کافی هوشمندانه عمل می کند و سیستم خود را نیز اجرا می کند.

به هر حال، بر روی سوال شما:

شما نمیتوانید نظرات وارد شده از طریق سیستم خود را برای دریافت "توجه ویژه" از موتورهای جستجو وارد کنید. این بسیار کم است که کاربران محتوا به عنوان نظرات واقعی ایجاد می کنند. اگر کاربران نظرات مانند "پست خوب" یا "کار خوب" ارسال کنند، احتمالا (و نباید) در SERPs (صفحه نتایج موتورهای جستجو). اگر کسی چیزی روشنی بنویسد، ممکن است گنجانده شود - اما اگر فرض کنیم این کار را به طور معمول در مورد اظهار نظرهای وبلاگ دنبال خواهد کرد. e. آنها در زیر پست وبلاگ قرار دارند ، محتوا درون آنها به اندازه "تأثیر" بر روی نتایج کل صفحه ظاهر نمی شود.

از سوی دیگر، اگر شما یک پست وبلاگ بسیار محبوب / ارزشمند داشته باشید، نظرها به احتمال زیاد به همراه کل صفحه نمایش داده میشوند.

اساسا - شما نمی توانید مجبور شوید نظرات را به رتبه بندی، آن را صرفا به ارزش صفحه ای که در آن مستقر هستند و ارزش خود نظر. هنگامی که به ارزش اشاره میکنم، منظورم این است که آیا SE فکر میکند ارزشمند است یا نه.

من مطمئن نیستم که چرا مردم می خواهند از این سیستم استفاده کنند یا خیر، شاید ویژگی های فوق و فراتر از اظهار نظر در مورد وبلاگ ها وجود داشته باشد؟

در هر صورت شما در مورد استفاده از برخی از برچسب های میکرو قالب در طرح فکر کردم. مشخصات سازماندهی موتورهای جستجو با استفاده از این ها برای پیدا کردن منابع ثروتمندتر محتوا برای SERPS هستند و موارد خاصی برای نظرات وبلاگ وجود دارد.

نگاهی به http: // schema. org / docs / full. HTML برای جزئیات تگ های مختلف که می توانید استفاده کنید.

شما می توانید چیزی را در سیستم خود ایجاد کنید که عنکبوت پست سیستم علامت گذاری شده است و آن را یک دسته بندی (آن را آسان خواهد بود اگر نصب شده در گفتن وردپرس، اما سخت در صفحات سفارشی).

هنگامی که شما رده را دارید، می توانید یک سایت ایجاد کنید که فقط نظرات مردم را در این دسته ها قرار می دهد.

این بدان معنی است که تا زمانی که Google به طور منظم سایت شما را پنهان می کند (با استفاده از روش های بهترین روش، این نباید یک مسئله باشد) اگر سایتی که نظرات در آن قرار گرفته بود، اسپرد شود و به طور منظم ذکر شده است.

این ممکن است شما را با مسائل محتوای تکراری ترک کند، اما مشکلی خواهد بود، زیرا نظر تنها یک قطعه کوچک از یک صفحه است که به طور مداوم در زمانی که در وبلاگ و در سایت شما تغییر می کند، نشان دهنده تمام نظرات است که بیشتر اهمیت دارد.