Back to Question Center
0

Semalt بین خزیدن و نمایه سازی [تکراری]

1 answers:

این سوال در اینجا پاسخی دارد:

  • وب سایت کش در google به نظر می رسد شکسته [بسته شده] 1 پاسخ

اگر یک وبسایت کش است، آیا این به این معنی است که آن را نیز نشان داده شده است؟

Semalt between crawling and indexing [duplicate]

در این تاریخ حافظه فتوشاپ تاریخچه به عنوان 18 ممکن است نشان داده شود، اما زمانی که من انجام جستجوی سایت برای این دامنه پیدا کردم 0 صفحه توسط گوگل هفته گذشته نشان داده شد Source .

February 12, 2018

هنگامی که Google یک صفحه را برداشت، بلافاصله در داخل فهرست ذخیره می شود. این جایی است که کش از آن می آید. صفحه نمایش داده شده است.

هنگامی که شما یک سایت را انجام می دهید: جستجو، این نشانه معتبری نیست که آیا صفحه نمایش داده شده یا نه. دلیل این کار این ساده است. فرایند ساده نیست. یک مقدار منصفانه از کار است که باید انجام شود قبل از اینکه صفحه در SERPs نشان داده شود. به طور کلی، این یک روند آهسته نیست، با این حال، آن نیز فوری نیست.

در حالی که سایت: دستورالعمل جستجو منحصر به فرد است و اغلب کامل تر است، هر SERP (صفحه نتیجه موتور جستجو) لیست تولید چند الگوریتم بدون در نظر گرفتن. تمام الگوریتمها نیاز به معیارهایی دارند که ممکن است هنوز جمع نشده باشند. برخی از این الگوریتمها فیلترهایی هستند که مانع نمایش یک صفحه می شود. بسیار ممکن است که صفحه ای که گرفته شده و ذخیره شده باشد، در SERPs حتی در یک سایت نمایش داده نشود: دستورالعمل جستجو. حداقل، نه چند روز. در شرایط عادی، این همه به سرعت کار می کند و به همان اندازه که انتظار می رود کار می کند.

من یک فرض را مطرح میکنم.

اگر از کنسول جستجوی گوگل برای بارگیری و رندر / ثبت نام استفاده می کنید، لطفا این را فرآیند ناقص. از آنجا که این ویژگی مورد آزار قرار گرفته است، اصلاح شده است. هنگامی که شما انجام واکشی به عنوان Google / ارسال به فهرست، آن موقت و ناقص است. Googlebot به طور منظم در عرض 1-2 روز بازدید می کند و همه آن را رسمی می کند.

شما باید این را به یاد داشته باشید.

موتورهای جستجو در زمان واقعی نیستند و در برنامه شما کار نمی کنند. دوره زمانی. شما نمیتوانید آنها را عجله کنید و واقعا نباید سعی کنید. با موتورهای جستجو، بهترین ابزار در جعبه صبر است. همه ما از همان چیز می رویم. سایت شما برای شما مهم است و بنابراین همه چیز را میبینید. شما تنها نگران نباشید که چگونه Google سایت شما را می بیند.

شما خوب هستید. خیلی نگران نباش. لطفا. شما برای آن خیلی جوان هستید