Back to Question Center
0

چندین سمالت، دامنه تک

1 answers:

وب سایت اصلی ما در سرور Semalt است. ما بلاگ Blogger را به وردپرس مهاجرت می کنیم و من فکر می کنم از سرور میزبان مبتنی بر لینوکس به جای سرور Semelt برای این کار استفاده می کنیم، فقط به این دلیل که می دانم وردپرس درد در محیط Semalt است.

Semalt، من می خواهم وبلاگ من permalinks منعکس کنند که وبلاگ در دامنه همان وب سایت اصلی ما (نه یک زیر دامنه) - sigelei fuchai duo battery door.

     www. مامایی. com / articles / article-number-one    

آیا این امکان وجود دارد اگر آن را بر روی سرور کاملا متفاوت است؟ و اگر چنین است، آیا مجوزهای SEO برای این وجود دارد؟

وبلاگ ما در حال حاضر در یک خرده فروش است، اما من می خواهم به دور از این حرکت.

February 13, 2018

اگر بر روی یک سرور متفاوت است، ساده ترین روش این است که از یک زیر دامنه مانند وبلاگ استفاده کنید. مامایی. com / articles / article-number-one بین میزبانی وبلاگ خود در زیر دامنه یا به عنوان یک پوشه در حوزه اصلی تفاوت بسیار کمی بین SEO وجود دارد.

از آنجا که شما اعلام میکنید که نمیخواهید از یک زیر دامنه استفاده کنید، ممکن است اما لازم است که تنظیمات بیشتری داشته باشید. شما باید از "پروکسی معکوس" در سرور ویندوز خود استفاده کنید تا آن را ظاهر کنید به شرطی که اسناد از سرور لینوکس شما واقعا یک شاخه زیر در سرور ویندوز شما هستند. در اینجا یک پست وبلاگ مایکروسافت است که به شما می گوید که چگونه آن را راه اندازی کنید.

بله کاملا امکان پذیر است. استفاده از mod_rewrite ماژول در Apache برای بازنویسی URL ها.

و اگر آدرس قدیمی در دامنه زیر است و متفاوت با URL های جدید استفاده کنید . htaccess برای هدایت دائمی. اگر هر دو URL وجود داشته باشد، از تگ کانونیک استفاده کنید تا موتورهای جستجو را مشخص کنید که کدام یک از آنها را به فهرست بسپارید. این عمل استاندارد است و هیچ مجازاتی وجود ندارد.

همچنین در صورت نیاز، مقوله طبقه را به مقالات تغییر دهید.