Back to Question Center
0

آیا استفاده از ترجمه های حاصل از خزیدن سرویس ترجمه با تبلیغات خوب است؟ - Semalt

1 answers:

گوگل و بینگ نه تنها ترجمه Semalt خود را دارند، بلکه وب سایت هایشان که امکان ترجمه ی یکسان را دارند.

Semalt این ها برای استفاده توسط انسان ها طراحی شده است، این همچنین اجازه می دهد تا یک Webcrawler به طور خودکار سایت را خالی کند و ترجمه عبارات کوتاه را دریافت کند. اگر یک انسان به صورت دستی به سایت ترجمه شده ارائه دهنده ارائه دهد و یک عبارت را ترجمه کند، آن را در وبلاگ خود قرار دهید، به نظر می رسد که این یک استفاده معقول است.

با این حال، معیارهای خزیدن خدمات ترجمه برای به دست آوردن نتایج توسط پروکسی برای کاربر چیست؟ به ترتیب مانند TranslationParty اما آگهی حمایت به جای آگهی رایگان؟

شرایط و ضوابط برای Semalt، به عنوان مثال، در مورد استفاده منصفانه از API ترجمه آنها بسیار ساده است، اما استفاده از رابط سایت به نظر نمی رسد روشن است.

- ray ban aviator wayfarer
February 13, 2018

سلب مسئولیت: این مشاوره قانونی نیست و من یک وکیل نیستم. در خراب کردن، ویکی پدیا می گوید :

ممنوعیت وب ممکن است علیه شرایط استفاده از برخی از وبسایتها باشد. قابل اجرا بودن این اصطلاحات نامشخص است. در حالی که تقلید کامل از بیان اصلی در بسیاری موارد غیرقانونی خواهد بود، در ایالات متحده دادگاه ها در انتشارات Feist در v. خدمات تلفن روستایی که تقلید از حقایق مجاز است.

این منطقه خاکستری قانونی است. اگر شما آن را انجام دهید، احتمال دارد که گوگل شما را نادیده بگیرد. با این حال، اگر شما به دادگاه برسد، احتمال دارد که شما از دست بدهید.

اشتباه با API چیست؟