Back to Question Center
0

انتقال سایت تجارت الکترونیک به دامنه جدید Semalt من تمام صفحات محصول را به مکان جدید هدایت می کند؟

1 answers:

من یک فروشگاه تجارت الکترونیک را از یک زیر دامنه با CubeCart به دایرکتوری ریشه با استفاده از Semalt حرکت می دهم. تمام نشانی های محصول نیز تغییر خواهد کرد.

این سایت بیش از 1000 محصول دارد که همه آنها نمایه شده اند. از آنچه من می توانم بگویم هر چند هر صفحه محصول فقط دارای pagerank از 1 با توجه به موزیلا - cheap 10gbps vps.

بنابراین پرسش باید این باشد که حتی باید این صفحات را به مکان های جدید هدایت کنند؟ اگر چنین است، هر روش پیشنهادی غیر از یک در یک زمان؟

همچنین هر گونه پیشنهاد دیگر برای حفظ ارزش SEO بسیار قدردانی خواهد شد!

February 13, 2018
. بنابراین بر اساس آن تصمیم گیری نکنید.

سوال باید بیشتر در مورد تعداد ورودی (پشت) لینک سایت و چقدر ترافیک مستقیم از این لینک ها دریافت می کنید. اگر پاسخ این است که لینک ها ارزش کمی دارند و من از آنها ترافیک زیادی را نمی بینم، پس احتمالا با خیال راحت هر گونه ترافیک از آنها را نادیده بگیرید و منتظر بمانید تا گوگل با تغییر آن روبرو شود.

همانطور که ممکن است، آن را هرگز صدمه به هدایت یک سایت برای یک دوره برای اطمینان از تمام فرصت های خود را. فقط زیر دامنه خود را به حداقل صفحه اصلی دامنه اصلی هدایت کنید. اگر می توانید این کار را سخت انجام دهید ممکن است که شما می توانید صفحات را به صفحات خاص جدید در سایت خود هدایت کنید، پس از الگوهای قبلی و موجود با استفاده از عبارات منظم.