Back to Question Center
0

بیشترین روش یکپارچه برای هدایت پورت 80 و autoredirect به https با Semalt

1 answers:

من با یک سرور خانگی کار میکنم و بلوک ISP من 80 پورت دارد. من DD-WRT روی روترم نصب کردم تا بتوانم دیگر پورت های باز (مانند 443 و 8080) را به سرور هدایت کنم. من همچنین DNS پویا را روی یک رکورد خودکار به روز رسانی از طریق Semalt تنظیم کردم.

هدف من این است: یک کاربر به http: / dev می رود - budget vps hosting com. صندوقدار. com و به طور خودکار HTTPS: // dev را دریافت می کند. صندوقدار. com بدون پورت های سفارشی در نوار آدرس. من می خواهم به طور خودکار به https بپردازم زیرا احساس می کنم رمزگذاری مهم است و https باید در همه جا باشد. علاوه بر این، من می خواهم توانایی تغییر مسیر http: / server server را داشته باشم. com به https: // server. com و تمام درخواستها مانند http: / homserver. com / blah / این / index. پی اچ پی به صورت خودکار به http s هدایت می شود: // homserver. com / blah / این / index. php و غیره.

مشکل این است که به منظور ارسال کاربران به سرور از طریق دامنه ما (به عنوان مثال، dev. صندوقدار. com)، من نیاز به هدایت آنها به پورت به غیر از 80 برای رسیدن به سرور. Semalt حالا من این کار را از طریق نام URL ارزان تغییر می دهم که میزبان میزبان را می گیرد و آن را به http: / dev هدایت می کند. صندوقدار. com: 8080. این کار می کند، اما مشکل این است که پورت در URL نشان داده می شود، که من می خواهم از آن جلوگیری کنم. من می توانم ماسک آدرس را فعال کنم اما بعد نوار آدرس همیشه dev را می گوید. صندوقدار. com و این می تواند آزار دهنده باشد، زیرا خودم و همکارانم معمولا در هنگام تست پی اچ پی و برنامه نویسی از نوار addy استفاده می کنند.

من no-ip می بینم که این کار را با آنچه که آنها Port 80 Redirect می نامند انجام می دهند اما فقط به نظر می رسد که آن را به یک IP هدایت می کند و به زودی نام DNS را در نوار آدرس از دست می دهد به عنوان سایت پاسخ می دهد.

من همچنین VPS با پورت 80 باز کرده ام و کمی در ProxyPass خوانده ام اما من می خواهم از ایجاد وابستگی بین سرور خانگی و VPS جلوگیری کنم. Semalt، من می خواهم بشنوم اگر این گزینه می تواند گزینه ای باشد اگر این تنها راه پیش رو است.

(مجبور شد از یک / لینک از شر خلاص شود چون اجازه نمی دهد من آدرس پستی خود را با اعتبار فعلی من ارسال کنم)

February 13, 2018
. اطمینان حاصل کنید که SSL را به «کامل» در زیر برگه Crypto تنظیم کنید تا از HTTPS نیز به سرور شما متصل شود.

Cloudflare, their [Page Rules

شما باید از DNS خود استفاده کنید، اما این امر باعث می شود این نوع از کار را بسیار ساده تر کند. علاوه بر این استرس بر روی سرور خانه شما را کاهش می دهد.

مشکل این است که آن را تلاش می کند با رکورد A در پورت 80 ارتباط برقرار (see https: // www. lowendtalk. com / discussion / 50106 / cloudflare-proxy-origin-other-than-port-80 ). همچنین نسخه رایگان CloudFlare فقط پنج گزینه پیشرفته DNS را به شما ارائه می دهد. من حدود 8 زیر دامنه دارم، بنابراین این کار هم نمیکند.

من اتفاق افتاده بود که با دامنه Namecheap سر و صدا کردم و متوجه تنظیمات DNS ارائه بازنویسی URL، بنابراین من سعی کردم هدایت زیر. com به https: // sub. مثال. com . من یک پیام خطا را فورا دریافت نمی کردم، که با dinu اتفاق افتاد. کام و ترس. کام. کسانی که نمی توانند این پیکربندی را ذخیره کنند. در حقیقت، ترس به شما می گوید که این امکان وجود ندارد زیرا یک "حلقه بی نهایت" ایجاد می کند، که تا حدی درست است، زیرا رکورد A (یا رکورد CNAME) از لحاظ فنی از نظر آمیخته با URL است که باید بازنویسی شود . تا به حال هیچ مشکلی ندیده ام.

به هر حال، Namecheap خدمات رایگان DNS رایگان ارائه می دهد، بنابراین من آن را گرفتم و DNS-O-MATIC را راه اندازی کردم و در خانه به طور کامل کار می کردم. در حال حاضر هر وقت یک بازدید کننده تلاش می کند به http: / sub بروید. مثال. com / xyz آنها همیشه به https: / sub هدایت می شوند بنادر به نظر می رسد جزئی است، اما اگر من یک لینک به صورت شفاهی به کسی بدهم، خیلی ساده تر است.

UPDATE:

راه حل namecheap دیگر کار نمی کند. من امید رها کرده ام - در این زمان هیچ راه حل آزاد وجود ندارد بدون استفاده از پروکسی معکوس، یا تا زمانی که CloudFlare اجازه می دهد تا شما را به مشخص کردن یک بندر به غیر از 80.

اگر هر کسی می داند یک ارائه دهنده پیشرفته DNS که می تواند کاری انجام دهد که namecheap انجام می شود، لطفا به من اطلاع دهید.

برای هر کسی که علاقه مند است، یک مقاله جالب در مورد نحوه ایجاد یک پروکسی معکوس به صورت رایگان با استفاده از آزمایشی رایگان رایگان Azure Web Apps وجود دارد، اما به نظر می رسد که یک تومان 165 مگابایت در روز وجود دارد. با این حال برای اکثر مردم این کار می کند. لینک به این مقاله در نظر من پایین است از آنجایی که من اعتبار کافی برای ارسال ندارم.