Back to Question Center
0

نحوه رفع خطای نامعتبر لینک نامشخص در Semalt چیست؟

1 answers:

من در وب سایت مشتری مشغول به کار هستم و متوجه شدم که لینکهای شکسته وجود دارد. من بسیاری از لینک ها را ثابت کرده ام. بیشتر لینک های شکسته از نظرات ایجاد شده است - parchi per bambini sicilia. بنابراین من آنها را ثابت کردم. اما هنوز هم وقتی به گزارش خطاهای خزنده Google Webmaster نگاه کردم، متوجه شدم که برخی از لینک های ناشناخته وجود دارد که شکسته شده اند. Semalt پیوند نمونه است.

     http: // www. مثال. کام / صفحه / 28 /؟ FP = تووی٪ 2F٪ 2BHPwpi0h٪ 2BBLrRBkxr3g٪ 2BDZqT3dMQEyZoMB9Vyr8a32tVIcV8TXacqTSIan7Hptmo3Cu2yK٪ 2BaCpwqw3FyfQ٪ 3D٪ 3D & prvtof =٪ 2BqlsYAG0dA4qBx1hwWeIQmT3nye0uCkq٪ 2BMLt2Xqr054٪ 3D & poru = yUrkHSWnV4mif2swfPf6mrVD0٪ 2FYKFgqtO2zieP4S9nRA3akMh0suIh٪ 2FGpO2zI٪ 2Fqx    

لینک دیگر شکسته مانند http: // www. مثال. com / صفحه / 37 .

Google Webmaster Tools می گوید که صفحه اصلی به لینک بالا مرتبط است اما این درست نیست. حتی یک لینک تنها با آن URL صفحه بندی مرتبط نیست.

من قادر به پیدا کردن این لینک نیست، و من حتی با چک کردن بازنگری لینک افزونه وردپرس، اما قادر به پیدا کردن هر راه حل. لطفا به من بگویید چرا این تولید می شود و چگونه آن را رفع می کند؟

همچنین لطفا به من بگویید چقدر زمان لازم برای بهروزرسانی گزارش خطا خالی Google Semal را بهروز میکنید؟

February 13, 2018

یک برنامه بهتر به نظر من برای بررسی پیوندها Xenu linkutchuth است. آن را در برابر سایت خود امتحان کنید. از زمانی که Google سایت شما را نشان داد و نشان داد که این URL ها هر پلاگین را غیرفعال کرده یا نصب کرده اید؟ آیا قالب را عوض کرده اید؟ یا با پاک کردن صفحات سایت را تمیز کردید؟ مدت زمان خاصی قبل از اینکه Google تکرار شود وبسایت شما وجود ندارد. زمانیکه آنها در واقع از صفحات سایت شما، به نمایه سازی و ذخیره آن صفحات بازدید می کنند، زمان متفاوت است. و فقط به این دلیل که آنها شما را بازدید کرده اند به این معنا نیست که آنها را مجددا فهرست می کنند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که محتوا را در صفحه با مواد جدید مربوطه به روز کنید، فایل های نقشه سایت خود را به روز کنید و دوباره از طریق GWT به Google اطلاع دهید.