Back to Question Center
0

معادلات mathjax چگونه به seo تاثیر می گذارند؟ در عوض، Semalo قرار دادن تصاویر معادلات من بهتر است؟

1 answers:

از دیدگاه SEO، بهتر است فقط یک تصویر از یک معادله را به جای استفاده از mathjax برای نمایش این معادله بهتر. دلیل من این است که من یک معادله را در سایت خود با استفاده از mathjax رندر کردم و متوجه شدم مقدار زیادی از کد با تعداد زیادی CSS درون خطی برای نشان دادن این معادله تولید می شود:

     

V gocta waterfall. 8px؛ "> = 4 3 π r 3
February 13, 2018

خوب این کد قطعا زشت است، مطمئن باشید. :)

با این حال، من فکر نمی کنم این مشکل باشد.

خط مشی فعلی این است که گوگل به CSS درون خطی توجه نمی کند مگر آنکه دارای چند ویژگی کلیدی CSS مانند صفحه نمایش باشد: هیچ کدام؛ . در گذشته، انواع کلاه سیاه که اغلب از این انتخابگرها استفاده می کنند برای پر کردن یک صفحه پر از کلمات کلیدی، اما پس از آن به کاربر نشان نمی دهد - به طوری که خزنده موتور جستجو آنها را می بیند، اما مردم زندگی نمی کنند. ظاهرا، گوگل در حال حاضر CSS را بدون پرچم های قرمز نادیده می گیرد، بنابراین من نمی بینم دلیل آن را برای شما مجازات می کنم.

بعضی افراد ممکن است سوال بپرسند که آیا نسبت متن به کد خود را کاهش می دهد یا خیر. اما با توجه به مت کاتز، این دیگر یک عامل در رتبه بندی نیست. بنابراین فکر نمی کنم به شما آسیب برساند. به این ترتیب فکر کنید: اگر متن به کد مهم بود، گوگل شما را مجبور به داشتن یک فایل CSS طولانی تر می کند با استفاده از CSS درون خطی (و ما می دانیم که این اتفاق نمی افتد - گوگل در طی 10 سال گذشته، بسیار معقول تر از آن در مورد معانی کد بوده است. )

بنابراین اگر شما می خواستید آن را به عنوان است، شما باید بدون هیچ اثرات منفی خوب است.

با این حال شما ممکن است قادر به بهبود رتبه خود را با رفتن به تصاویر. به همین دلیل است:

آیا کسی در هنگام جستجوی آن یک معادله خطی را در یک نوار جستجوی Google تایپ می کند؟ حدس می زنم به ندرت. با توجه به کاراکترهای یونانی و موارد دیگر عجیب و غریب موجود در معادلات، آنها دقیقا چیزهای قابل جستجو نیستند.

اما اگر شما یک معادله خوب را در سایت خود نشان دادید که دارای یک نام بود - بگو «هویت اویلر» - پس بهتر است به جای ایجاد یک تصویر با متن alt هویت اویلر، به جای استفاده از ماتاکس. به این ترتیب، حداقل گوگل می داند زمانی که کسی در نام معادله نامیده می شود، شما را خدمت می کند (از آنجا که فرد به لحاظ تئوری معادله واقعی را در فیلد جستجو تایپ نمی کند. )