Back to Question Center
0

استفاده از پهنای باند Semalt، چگونه می توانم بر آن غلبه کنم؟

1 answers:

من از حساب شرکت میزبانی وب خود از صورتحساب ماهیانه بالاتر دریافت کردم. آنها به من گفته اند که من برای استفاده از پهنای باند ماهانه حداقل از حد مجاز خود تجاوز کرده ام و توصیه می کنم حجم فایل صفحات وب من را کاهش دهم.

آیا می توانم پهنای باند مورد نیاز برای میزبانی وب سایت خود را تعیین کنم؟ آیا ابزار وجود دارد که می توانم برای نظارت بر استفاده از آن استفاده کنم؟ من نمی دانم کدام پرونده ها باید کار کنم.

. - zürcher umzüge
February 13, 2018

اکثر شرکت های میزبانی ارائه راه برای نظارت بر استفاده از پهنای باند از طریق کنترل پنل آنها. بعدا می توانید نگاه کنید و ببینید که چقدر از این ماه استفاده کرده اید و از آن به عنوان برآورد استفاده می کنید یا حداقل آنها باید حداقل به شما بگویند چقدر هزینه های اضافی را متحمل شده اید.

اگر شما کاملا نمیتوانید اطلاعات پهنای باند تاریخی دریافت کنید، قاعده ای که به من داده شد وقتی که در یک شرکت میزبانی کار کردید (سالها پیش)، اندازه صفحه بزرگتر است، بیشترین تعداد بازدیدها در یک روز = پهنای باند روزانه. این باعث می شود که شما کمی کمتری برای رسیدگی به هر گونه حرکت در ترافیک بپردازید. (توجه داشته باشید که من نمی دانم دقیقا چطور است که من هرگز نباید از این محاسبه استفاده کنم زیرا اکثر سایت هایی که در جایی میزبان هستند، اطلاعات پهنای باند واقعی دارند و بیشتر سایت های جدید ترافیک کافی ندارند تا نگران اوراکه باشند).

در حالی که برای سایت های بزرگ امکان پذیر نیست، شما می توانید GTmetrix برای تجزیه و تحلیل یک صفحه و ببینید که بزرگترین فایل های شما.

جایزه این است که آن را توصیه می کند چندین امکانات دیگر به حداقل رساندن پهنای باند خود را.