Back to Question Center
0

Semalt هدایت همه صفحات پاک شده (که یک تغییر جهت خاص را ندارند) را ریشه می کند؟

1 answers:

من می خواهم یک ردگیر خودکار 301 از تمام صفحات پاک شده (که تغییر مسیر خاصی ندارد) ایجاد کنم تا در ریشه، در. htaccess.

به جای استفاده از الگوی زیر برای هر یک از 150 آدرس حذف شده من، می خواهم همه را به صفحه اصلی هدایت کنم:

     تغییر مسیر [وضعیت] URL URL مسیر    

با این حال، 2 چیز برای من مهم است:

  1. تغییر مسیر خاص مانند کد زیر، تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت.
  2. تغییر مسیر نباید برای یک دامنه خاص باشد، بلکه برای ریشه، هرچه نامیده می شود؛ این در مورد من خوب است، من تصمیم می گیرم که دامنه سایت را عوض کنم.

دلیل این که من میخواهم این 301 را ایجاد کنم این است که ~ 150 لینک که حدود 2 تا 3 سال پیش حذف شده است، هنوز هم بارها و بارها "404" توسط Semalt در نظر گرفته شده است، هر چند که اکنون 10 برابر آن را "علامت گذاری به عنوان ثابت".

BTW 95٪ از این 404 آلبوم های عبری هستند، و در حال حاضر، از دلایل مختلف، من استفاده از آلویس های Semalt (من در اینجا اینجا نوشته شده است)، بنابراین اساسا این معامله بزرگ برای من به طور دائم آنها را مسدود و یا فقط آنها را به صفحه اصلی من هدایت کن - small business computer consulting.

February 13, 2018

تکمیلی پاسخ گزیده

بنابراین من فقط دلیل دلیل OP را می خواهم استفاده از 301 تغییر مسیر است خلاص شدن از ناراحتی خطاهای تکراری حتی اگر نقشه های سایت جدید ارائه شده و مشخص شده به عنوان ثابت.

استفاده از 410 تغییر مسیر برای حذف URL ها از شاخص ها و تکرار 404 پیام های خطا.

برای حذف یک دایرکتوری، فایل htaccess را به این فایل اضافه کنید:

  Redirect 410 / path_to_directory 

در اینجا آنچه گوگل در مورد 404 حذف می گوید:

حذف طولانی مدت

ابزار حذف URL ها فقط حذف موقت است. برای حذف محتوای یا یک URL از جستجوی Google به طور دائم، باید یک یا چند اقدام اضافی زیر را انجام دهید:

  • محتوای واقعی را از سایت خود (تصاویر، صفحات،دایرکتوری ها) و اطمینان حاصل کنید که وب سرور شما 404 را باز می کند(یافت نشد) یا 410 (رفته) کد وضعیت HTTP. فایل های غیر HTML (مانندPDFs) باید به طور کامل از سرور شما حذف شود. (بیشتر بدانیددر مورد کدهای وضعیت HTTP)
  • دسترسی به محتوا را ممنوع کنید، برای مثال، با درخواست یک رمز عبور.
  • مشخص کنید که صفحه نباید با استفاده از noindex indexed شودمتا تگ. این کمتر از روش های دیگر امن است.

A 301 برای صفحات حذف شده تغییری نکرده است. یک تغییر مسیر به کاربر و موتورهای جستجو می گوید که یک صفحه یا نام سایت تغییر کرده است و شما آنها را به صفحه یا URL جدید صحیح هدایت می کنید. یک خطای 404 خوب کار خواهد کرد و بیشتر مردم متوجه نمی شوند 404 صفحه خطا روی رتبه بندی شما تاثیر نمی گذارد. گوگل به سادگی می پرسد که صفحات 404 خطا باید حداقل یک پیوند را داشته باشند که کاربر هنوز می تواند با آن حرکت کند. توصیف کمی خوب برای کاربر بهتر است (به عنوان مثال. صفحه ای که شما دنبال آن هستید دیگر وجود ندارد و شاید پیوند به صفحه اصلی و یا دسته ای که ممکن است مشابه باشد.

این چیزی است که وضعیت واقعی است و نه این صفحه جاری به طور دائمی به این صفحه منتقل شده است. اگر آن را به کاربر اضافه نیست، آن را به موتور جستجو نیز معتبر است.

اگر نام دامنه خود را تغییر دهید، مسیریابی 301 روش مناسب است

404 page

. اکنون، به جای تصحیح اشتباه هر تلاش دوباره، من مجددا باید URL را دوباره دوباره بارگذاری کنم، زیرا 301 باعث تغییر نوار آدرس مرورگر شد. در موارد شدید، شاید حتی متوجه نشوید که خطا کردم.

سخت 404s عادی است . مثل یوادا می گوید: انجام دهید یا نکنید؛ هیچ سعی وجود ندارد. محتوا یا وجود دارد یا آن وجود ندارد، و کد وضعیت پاسخ باید وجود آن را منعکس کند. گربه های شرودینگر برای فیزیکدانان است. این تا حدودی در قسمت های تاریخ دیده می شود، اما این پیام همچنان با این موضوع بسیار مرتبط است.