Back to Question Center
0

چه چیزی باعث ترافیک از هند به مجموعه ای از URL ها با یک مسیر معمول و یک عبارت جستجو عجیب در یک تنظیمات جدید گوگل Semalt است؟

1 answers:

من چند هفته پیش Google Analytics را به سایت خود اضافه کردم و از همان ابتدا مشاهده برخی صفحات بسیار عجیب و غریب که بیش از 80٪ از ترافیک من را تشکیل می دهند. تقریبا همه آن را از هند است، و همه آن تلاش برای دیدن / blpud / glotir است. php؟ [چیزی] با [چیزی] برخی از عبارات جستجوی عجیب و غریب. (موسیقی، تصاویر و غیره - firelli winter sport. ) فرض کنید این نوعی از ترافیک ربات است، به خصوص به این دلیل که تقریبا تمام ترافیک به یک عبارت جستجو می رسد.

آیا کسی قبل از این چیزی شبیه این را دیده است؟ من گزارش های دیگری از مقدار زیادی از ترافیک ربات دیده ام، اما من هیچ چیز در مورد این به طور خاص دیده نمی شود. این یک مشکل نیست - من آن را در تمام تجزیه و تحلیل های مهم من فیلتر، من فقط کنجکاو.

February 13, 2018

شما باید این فهرست ها را حذف کنید و / یا یک افزونه ضد تروجان را در سایت خود نصب کنید. وب سایت باشگاه شنا من سقوط کرد و ما نمیتوانیم آن را تشخیص دهیم. به نظر می رسد مجموعه ای از پوشه هایی بود که به نحوی به سایت ما آپلود شده بود. ظاهرا آنها حاوی فایل های موسیقی و ویدیو بودند من سعی کردم مانع بازدیدکنندگان از هند و چند کشور دیگر بشمار میرفتم، اما هنوز هم از آنها عبور می کردم. مطمئن نیستم چه مدت طول خواهد کشید تا نقاط ضعف و قوت موسیقی و فیلمهایشان را از دست بدهند.