Back to Question Center
0

پیگیری اهداف Google Semalt را به طور جداگانه برای دو برنامه با همان URL پس از تکمیل هدف

1 answers:

من برای یک مشتری کار می کنم که دارای جریان حسابرسی است که به نظر می رسد:

مثال. com / subscribe؟ app = app1 -> خرید -> مثال. com / dashboard

یا

مثال. com / subscribe؟ app = app2 -> خرید -> مثال. com / dashboard

من می خواهم اهداف جداگانه را تنظیم کنم، یکی برای برنامه 1، و دیگری برای برنامه 2 - kurum mail adresleri. سمیرت، من به چندین موضوع رسیده ام.

  1. هر دو برنامه در یک صفحه هدف قرار دارند.
  2. صفحه هدف یک صفحه خاص هدف نیست، بنابراین شما می توانید در / داشبورد فرود بیائید و نباید آن را به عنوان یک تبدیل تبدیل کنید.
  3. من دسترسی به تغییر رفتار این نرم افزار ندارم. من یا باید مسیریابی را به نوعی در Google Analytics یا Google Tag Manager انجام دهم.

بهترین راه برای رسیدن به این هدف چیست؟

February 13, 2018

من نیز با همین مسئله مبارزه می کنم. آنچه که من امتحان کردم تنظیم اهداف مقصد در GA است و برای آنها پرونده ها را تنظیم می کند - بنابراین هر هدف یک صفحه "تشکر از شما" دارد، اما یک URL متفاوت به عنوان یک کانال هدف دارد. مطمئن نیستید که آیا قبلا این را امتحان کرده اید - امیدوارم برای شما مفید باشد. من در حال تلاش برای کشف راهی برای انجام این کار با GTM در حال حاضر، من به شما اجازه می دانم اگر من با هر چیزی می آیند. و لطفا به من اطلاع دهید اگر یک راه حل پیدا کنید.

من متوجه شدم که اگر شما آنچه را که قبلا گفتم انجام دهم، می توانید تفاوت در تبدیل ها در گزارش تجسم قیف - اما گزارش اهداف عادی - در GA ببینید. هر دوی این اهداف هر زمانی که کسی روی صفحه تشکر می کند به عنوان اهداف، به هر دلیلی به حساب نمی آید. بنابراین تکمیل هدف شما نادرست خواهد بود (دو برابر شده)، اما تجسم قیف، تقسیم دقیق را نشان می دهد :)