Back to Question Center
0

سایت HTTPS را از فهرست جستجو سمله حذف کنید زیرا کاربران یک خطای گواهی دریافت می کنند

1 answers:

ما یک وب سایت مشغول داریم که هرگز از SSL استفاده نکردیم. به تازگی گوگل به عنوان https: // www. مثال. com . کاربران در حال دریافت خطاهای امنیتی هستند - free mobile home appraisers.

در ابزارهای webmaster google ما فقط می توانیم URL مربوطه را حذف کنیم. به عنوان مثال، هر چیزی بعد از http: // www. مثال. com .

من از IIS 6 استفاده می کنم. 0 برای میزبانی این سایت. وب سایت خالص.

من پست های مشابه را در اینجا و آنجا دیدم و تقریبا همه آنها توصیه تغییر مسیر. من نمی خواهم مسیریابی را راه اندازی کنم چون بارگیری سایت را کند می کند. من حدس می زنم که من نیز باید یک وب سایت جدید را در IIS با پروتکل HTTPS راه اندازی کنم و سپس مسیر را به سایت HTTP هدایت کنم؟

February 13, 2018

من بسیار شگفت زده هستم که گوگل صفحات HTTPS را با یک گواهی شکسته نمایه می کند. گوگل معمولا سایت HTTPS را ترجیح می دهد در صورتی که هر دو کار می کنند، اما من هرگز نمی بینم که HTTPS را ترجیح می دهم زمانی که گواهی شکسته ای وجود دارد.

یکی دیگر از راه حل ها این است که تگ لینک های کانونیکی که به نسخه HTTP اشاره دارند، پیاده سازی شود. هر صفحه در سایت شما باید یک برچسب را به URL HTTP خود داشته باشد:

 
                
                
                
                              

اگر میخواهید گوگل نسخه https را از SERPs رها کند، باید 301 را به سایت مناسب تغییر دهید یا 404 را برای درخواستهای https پرتاب کنید.

تغییر مسیرها تا حدودی بهتر است، زیرا کاربران شما حتی اگر سعی در دسترسی به سایت خود از طریق لینک های https. "تا حدودی"، زیرا هدف شما باید حرکت سایت شما به https است و 301 http.

بهترین حالت این است که نسخه آینه ای از وب سایت شما را در https راه اندازی کنید، تگ های کانونی را به صفحات HTTP اضافه کنید (با اشاره به همتایان خود در https)، پس از آنکه Googlebot متوجه قاعده می شود، سخت 301.

بنابراین، گوگل صفحات وب سایت شما را با HTTPS نشان می دهد، بدین معنی که شما با استفاده از یک میزبان مشترک با HTTPS یا دیگر شما ممکن است گواهی SSL خود خود را بر روی سرور خود استفاده کنید.

HTTPS سرعت وب سایت را کاهش می دهد فقط یک افسانه است ، اما در واقع، افزایش سرعت وب سایت در مقایسه با نسخه HTTP خود را افزایش می دهد. آزمون HTTP HTTPS را امتحان کنید.

پیکربندی خود را بررسی کنید، اگر هر SSL در میزبانی میزبانی شما نصب شده باشد، باید آن را حذف کنید یا تمام URL های HTTP خود را به HTTPS تبدیل کنید.

اگر شما از هر گواهینامه خود امضا شده SSL استفاده کرده اید، پس از حذف آن از سرور خود، یک گواهینامه SSL از یک گواهی معتبر SSL دریافت کنید و آن را بر روی سرور خود نصب کنید.