Back to Question Center
0

آیا به عنوان هرزنامه برای تعیین "از:" هدر به ایمیل کاربر در یک فرم تماس قرار گرفته است؟ - Semalt

1 answers:

یک فرم تماس را در وب سایت مشتری ایجاد کردم. هنگامی که یک کاربر آن را ارائه می دهد، مشتری یک ایمیل دریافت می کند.

آیا در هنگام ارسال ایمیل از یک فرم وب سایت به عنوان هرزنامه (یا علیه بهترین روش ها) از: user_s_own_email @ gmail - antique machinery appraisal. com header (با آدرس واقعی کاربر)؟

جایگزین این است که از: info @ customers-website. com و پاسخ به: user_s_own_email @ gmail. com ، که همچنین قابلیت استفاده کامل نیست (در صورتی که مشتری از یک سرویس ایمیل استفاده می کند که پاسخ را درک نمی کند)، اما نمی دانم که بهتر است با توجه به این که گزینه دیگری ممکن است علامت گذاری شود هرزنامه ها.

February 13, 2018

با استفاده از آدرس ایمیل کاربر به عنوان آدرس "از" در یک ایمیل اعلان فرم ایده خوبی نیست، زیرا به دلیل یک فرستنده "جعلی". دو سیستم وجود دارد که به تشخیص جعلی کمک می کند: SPF و DKIM. SPF به صاحب دامنه ایمیل اجازه می دهد مشخص کند کدام آدرس های IP و / یا دامنه ها برای فرستنده معتبر برای آن دامنه است. اگر پیغام ایمیل از یک آدرس IP که در رکورد SPF ذکر نشده باشد، سیستم های ایمیل (باید) آن را به عنوان هرزنامه ممکن.

همچنین DKIM توسط بسیاری از سرورهای ایمیل (Gmail و غیره) مهم است و برای تشخیص آدرس ایمیل های جعلی مورد استفاده قرار می گیرد با اضافه کردن یک سرصفحه امضا که می تواند در برابر یک پرونده DNS متعلق به دامنه محرمانه مورد تایید قرار گیرد.

توصیه: فقط ارسال ایمیل "از" آدرس های ایمیل که شما کنترل می کنید و برای آن شما به درستی پرونده های SPF و DKIM را پیکربندی کرده اید. این به شما اطمینان میدهد که سرورهای گیرنده پیامها را به عنوان هرزنامه طبقهبندی نمیکنند.

موفق باشید