Back to Question Center
0

Semalt: موثرترین راه برای به دست آوردن مزایای SEO از محتوا است و در عین حال محافظت از بیشتر آن در پشت paywall چیست؟

1 answers:

من می خواهم موتورهای جستجو را به رسمیت شناختن محتوایی که در وب سایت من میزبانی می کنم، اما همچنین می خواهم بیشتر از آن را در پشت paywall. آیا هیچ استراتژی اثبات شده ای برای انجام این کار وجود دارد؟

. - mbel transportieren
February 13, 2018

با توجه به پاسخ فوق، OP گفت که او می خواهد از "بیشتر" محتوای او محافظت کند. این به اندازه کافی برای ایجاد یک paywall مناسب برای SEO است.

اگر کسی از من خواست که چنین سیستمی را تنظیم کنم، در اینجا چیزی است که من می توانم انجام دهم:

اجازه می دهم 250 یا بیشتر از 250 کلمه از هر مقاله به طور عمومی قابل مشاهده است. پس از آن این زمینه «پیش نمایش / خلاصه» را در CMS ایجاد می کند. این می تواند مطمئن شود که من بتوانم یک صفحه با برچسب خوب عنوان، یک برچسب H1 و برخی (به امید) متن مرتبط با کلمه کلیدی در 250 کلمه اول را برگردانم. اگر من مشارکتکنندگان سایت را بنویسم مطمئنم که آنها ارزش نوشتن متن چهره خوب را می دانند. نه تنها برای موتورهای جستجو خوب است، بلکه مربوط به موضوع در دست است و احتمالا مردم را در خواندن بیشتر علاقه مند می کند.

این باعث می شود که سایت من تعداد زیادی از URL ها را به خزیدن، درست مثل هر سایت غیر معمول paywall. من مطمئن هستم URL ها دارای کلمات کلیدی مرتبط هستند - با استفاده از گذرواژه های سفارشی به جای سادگی تجزیه عنوان فیلد عنوان - در حالی که منحصر به فرد. من همچنین فکر می کنم خوب است که تعداد مشخصی از نظرات را بگذاریم - این می تواند محتوای بیشتری را برای خزنده ها اضافه کند و شما قطعا می توانید تنها با بیشترین نظر رای داده شده را نمایش دهید یا از دستور regex برای مطابقت با کلمات کلیدی مرتبط در نظرات استفاده کنید. باز هم، نقطه واقعی این است که مردم را به سایت علاقه مند کنید تا آنها ثبت نام کنند!

اگر Google محتوای شما را می بیند، او را به فهرست خود فهرست می کند (به دلیل سوال شما در مورد جستجوگرها). اگر محتوای شما شاخص است، برای بازدید کنندگان قابل مشاهده است.

برای من، هیچ راه حل برای مشکل شما وجود ندارد، شما باید بین محتوای محافظت شده و محتوای قابل مشاهده را انتخاب کنید.

اگر من بودم، به روباتها اجازه می دهم که خلاصه ای از محتوای محافظت شده صفحه وب را فهرست کنم اما این همه.