Back to Question Center
0

SEO - آیا منظور از HTML حمل اهمیت - متن قبل از تصاویر ترجیح داده شده در مقابل؟ - Semalt

1 answers:

من طرح دو ستون با متن به سمت چپ و یک نمایش اسلاید به سمت راست دارم. به طوری که من ممکن است متن در اطراف ستون سمت راست شناور من نیاز به قرار دادن ستون سمت راست اول با شناور حق. این به این معنی است که من تمام تصاویرم را قبل از متن صفحه در HTML خود دارم - best tour package peru.

به نظر می رسد ظاهرا موتور رتبه موتور یک صفحه برای کلمات کلیدی تعیین شده است، حداقل به طور عمده، با متن متن صفحه. کدام تقسیم بندی متشکل از HTML به رتبه بندی من آسیب رسانده است؟

من حدس می زنم یک سوال جایزه چگونه می شود در اطراف ستون سمت راست شناور، برای مثال به reddit نگاه کنید، هر چند من فکر می کنم من باید از این در سایت stackexchange دیگر بپرسید.

February 13, 2018

در یک سطح میکروسکوپی ممکن است تفاوت ایجاد کند، اما زمان بیشتری را صرف نگرانی در مورد چیزهایی مانند معماری اطلاعات شما، عملکرد سرور و کیفیت و کمیت و یا لینک به سایت شما.

متن در بالای کد ظاهرا وزن بیشتری دارد. (اما google اغلب تغییرات algorythms)

(آیا شما می توانید هر دو سمت چپ شناور (شما می توانید کمک حاشیه سمت چپ و راست) و یا اگر شما می توانید مطلق موقعیت (من فکر می کنم شما می توانید با نسبی) و عرض ثابت با استفاده از "سمت چپ"، و غیره، به موقعیت. )

این بسیار مهمتر از آن است که در حال حاضر استفاده می شود. تا زمانی که فایلهای شخصی شما زیاد نیست، همه چیز در حال ردیابی است.

مطمئن شوید که شما نگاه کنید به اینکه چگونه صفحات شما به Google نگاه می کنند. جستجو برای کش: yourdomain. com و سپس برای مشاهده یک نسخه متنی در سمت راست بالا کلیک کنید.

اگر به نظر می رسد مضحک و یا بسیار اشتباه است، آن را تعمیر تا زمانی که به نظر می رسد درست است.