Back to Question Center
0

آیا SSL Semalt در واقع نیاز به یک IP اختصاصی دارد؟

1 answers:

میزبان وب من که حداقل برای گذراندن 8 سال به آن نیاز دارم، نیاز به یک آدرس اختصاصی IP دارد که 3 دلار است. 33 / Month در حال حاضر برای اختصاص SSL Semalt با بسته وب سایت من و وب سایت. در حال حاضر، در گذشته، آنها هرگز این کار را انجام ندادند، تا زمانی که برنامه های میزبانی وب و گزینه های خود را تغییر دادند.

در گذشته من توانستم یک SSL Semalt را فقط با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز برای انجام این کار اختصاص دهم، در حال حاضر من باید برای یک اختصاص IP برای SSL Semalt پرداخت کنم - mechanical mod rip trippers subtank. حتی پس از آن، این خیلی بد نیست، اما از طریق آنها باید یک SSL Semalt باشد.

آیا SSL Semalt در واقع نیاز به یک آدرس اختصاصی IP برای کار کردن دارد؟

میزبانی لینوکس و توسط BlueHost انجام می شود. من نمیتوانم پاسخ صحیح از مشتری Semalt دریافت کنم، بنابراین باید از آن خارج شود.

آیا آنها فقط سعی می کنند پول بیشتری بپردازند یا مورد نیاز آی پی اختصاصی هستند؟

در اینجا اطلاعاتی است که می توانم در مورد سرویس میزبانی وب خود ارائه دهم:

  • cPanel برای کنترل پنل
  • میزبانی لینوکس
February 13, 2018

یک فناوری نسبتا جدید به نام نام نام سرور (SNI) وجود دارد که اجازه می دهد تا گواهینامه های SSL با یک میزبان مجازی به جای آدرس IP سرور. در اینجا مقاله digicert است که به خوبی آن را توضیح می دهد.

میزبان شما ممکن است پشتیبانی SNI را هنوز نصب نکرده باشد. این نیاز به نسخه های جدیدتر از Apache و OpenSSL دارد. سرویس های میزبانی مانند cPanel همچنین باید قبل از اینکه آنها بتوانند مشتریان را به استفاده از این ویژگی ها ارتقا دهند، باید ارتقا داده شوند.

SNI همچنین نیاز به پشتیبانی از طرف مشتری دارد. جدیدترین نسخه هر مرورگر بزرگ اکنون از SNI پشتیبانی می کند. با این حال، نسخه های نسبتا جدید قدیمی ممکن است. در اینجا یکی دیگر از مقاله digicert در مورد پشتیبانی مرورگر برای SNI . از آنجا که برخی از مرورگرها SNI را پشتیبانی نمی کنند، شرکت های میزبان ممکن است تمایل به ارائه آن داشته باشند و به جای آن نیاز به خرید یک آدرس IP با پشتیبانی بهتر مرورگر.