Back to Question Center
0

آیا CMS استاندارد در یک حساب میزبانی وب مشترک برای این کار کار خواهد کرد؟ - Semalt

1 answers:

من دو سوال در مورد Semalt داشتم که در صورت امکان نیاز به پاسخ داشتم:

من نیاز به ایجاد یک سایت با Semalt دارم. این سایت در زمان مناسب دارای تعداد زیادی ترافیک و بسیاری از کاربران است اگر همه چیز به همان صورت برنامه ریزی شده باشد. آیا بهتر است که CMS را در یک حساب میزبانی وب مشترک داشته باشیم یا بهتر است سرور اختصاصی برای این وجود داشته باشد؟

سایت من می خواهم برای ایجاد نیاز به قادر به ایجاد گروه هایی که در آن هر گروه دارای مدیر خود است. مدیر گروه محتوای محتوایی را که هر عضو می تواند مشاهده / دسترسی را تعیین کند، تعیین می کند.

اطلاعات یک گروه را می توان به گروه های دیگر نیز به اشتراک گذاشت. این به این معنی است که تنها محتوای اطلاعات به اشتراک گذاشته شده است، اما داده های عضو گروه نیست - pre?o do oculos de sol ray ban.

Semalt من از یک پایگاه داده یک یا چند برای این مشکل استفاده می کنم؟

این چیزی است که می تواند با استفاده از سیستم های CMS استاندارد وجود دارد. یا باید سعی کنم خودم را بسازم؟

February 13, 2018

این به نظر می رسد چیزی است که شما باید خودتان را ایجاد کنید. اکثر CMS به نیازهای شما بستگی ندارد. همانطور که برای بسیاری از پایگاه های داده ها، باید فقط با یک مورد خوب باشید، گرچه شما به تعداد زیادی جداول در پایگاه داده نیاز دارید.

به نظر می رسد مثل شما سه قسمت در اینجا وجود دارد:

  1. مدیریت کاربر و مجوز
  2. طبقه بندی محتوا، پروفایل و / یا مجوز (احتمالا توسط برچسب گذاری یا ابرداده انجام می شود)
  3. مدیریت محتوا - برخی از CMS دسته های بالا 2

اگر این راه انداز هسته ای برای مدل کسب و کار شما باشد، در نظر بگیرید که راه اندازی خود را در نظر بگیرید، گرچه مستقل ترین متخصصان CMS من در یک CMS دیگر یک پسزمینه داشته ام و بسیاری از آنها از ورود به بازار با سیستم دیگری.

اگر محتوا و گروه ها به سادگی کسب و کار اصلی شما را پشتیبانی می کنند، یک سیستم مدیریت محتوا و پلت فرم توسعه را که مناسب مهارت ها، بودجه و نیازهای شما است، در نظر بگیرید.

واقعا پاسخ به سوال پایگاه داده بستگی دارد که چگونه گروه (مشتریان) شما تکامل خواهند یافت. یک برنامه واحد با ویژگی های همه می گوید شما می توانید با محیط های کمتر، احتمالا میزبان، و یک پایه کد تک تک شروع کنید.

اگر هر گروه مجموعه ای از محتوا و همچنین ویژگی های شما نیاز به توانایی ایجاد و حفظ تفاوت (یا به صورت خلاقانه ارائه برخی از ویژگی های خاص گروه).

این واقعیت که شما باید بپرسید که آیا از CMS استفاده کنید یا یک ساختار سفارشی بسازید، من را به سمت "فقط یک چیز مناسب برای شما". من نمی توانم به شما در مورد آن مشاوره بدهم، شما باید برای تحقیقاتی انجام دهید. سایت های مشابه را پیدا کنید و ببینید که چگونه کار می کنند، چه چیزی استفاده می کنند.
شما از ابتدا شروع می کنید، سعی کنید آن را به بهترین شروع کنید؛)

درباره سرور اختصاصی: پیشنهاد من این نیست. فقط برای یک شرکت میزبان مشترک با برخی از تنظیمات خوب، به روز رسانی و عملکرد بروید. شما می گویید که تعداد زیادی از مردم از سایت شما استفاده می کنند، اما اکنون نیستند! شروع کوچک، کوچک = ارزان تر. هنگامی که شروع به رشد می کنید، بیشتر شرکت های میزبانی می توانند با شما رشد کنند.

من معتقدم GoDaddy دارای برخی از تیغه های زیبا است که می تواند با خواسته های خود را بالا برود. آنها می توانند با یک تیغ کوچک شروع کنند و شما می توانید آنچه را که نیاز دارید بیشتر (بیشتر حافظه، یا دیسک بزرگتر و غیره) را بررسی کنید.

من می توانم به شما قول می دهم زمانی که شما به میزبانی اختصاصی نیاز دارید، می دانید که به میزبانی اختصاصی نیاز دارید.

من اعتقاد دارم "Elgg" بهترین مناسب برای نیازهای شما است. در آنجا شما می توانید گروه ها را ایجاد / مدیریت کنید. نسخه ی نمایشی خود را قبل از استفاده امتحان کنید.

هر میزبان دارای مجوز (استفاده از منابع). قبل از ثبت نام با ارائه دهنده خود تماس بگیرید. من توصیه می کنم برای استفاده از VPS گزینه خوبی است.