Back to Question Center
0

Semalt: استفاده از .htaccess برای ایجاد URL های بسیار زیبا که کدهای کد را گسترش می دهند

1 answers:

بله، من می دانم، پرسش هایی مانند این وجود دارد، اما من نمی توانم کسی را پیدا کنم که مشکل من را حل کند و هزینه آن را دریافت کند. من از این موضوع دوباره خواهش می کنم.حتی یک پیوند تکراری ممکن است به من کمک کند.

این شغل است که من هرگز انجام نداده ام، من این نوع از URL نسخه ی نمایشی. html کد کد = IT-ROM-FCO جایی که:

 • IT کد یاتا برای "ایتالیا"
 • ROM کد یاتا برای "رم"
 • FCO کد یاتا برای "Aeroporto di Roma Fiumicino" .

من باید URL بالا را بازنویسی کنم تا به این شکل airports / italy / rome / aeroporto-di-roma-fiumicino نمایش داده شود، رشته هایی که برای نتیجه از یک سرویس API - virtual private server unmetered.

من می دانم که بازنویسی ساده برای تغییر محصولات. php؟ id = 7 to products / 7 اما من هرگز این کار را انجام ندادم (یک URL دریافت کنید - برخی از داده ها را در PHP w / کد داده بازیابی کنید - "pretty" print the new URL)

همانطور که من واقعا نمیدانم چطور برای رسیدن به این شغل، من کد نمونه ای ندارم، متاسفم.

February 13, 2018
. برای انجام چنین کاری مزایایی وجود دارد:

 • کدهای آسان نگه داشتن استاتیک. اگر کدها وجود داشته باشند، لازم نیست که سوابق نام های قدیمی را حفظ کرده و تغییر مسیرها را بر اساس نام های قدیمی انجام دهید.
 • هنگامی که داده های مورد نیاز برای برنامه وب در URL وجود دارد، بازنویسی آسان است. htaccess برای جداول جستجو بسیار مناسب نیست. قرار دادن 25000 قانون بازنویسی در * /نسخه ی نمایشی. این باید از موارد کد = IT-ROM یا کد = IT-ROM-FCO که در نظرات شما ذکر شد پشتیبانی کنید.

  سپس وقتی URL ها را در سایت خود ایجاد می کنید، نسخه زیبا آن را در hrefs قرار دهید:

    

  شما همچنین باید URL خود را "canonicalize" کنید. URL / IT-ROM-FCO / foo-bar همان محتوای را نشان می دهد. این به گوگل می گوید کدام نسخه URL مورد نظر شماست.