Back to Question Center
0

چگونه می توانم به سمولت بگویم من یک جستجوی را از یک شهر دیگر از من انجام می دهم

1 answers:

بر اساس این فرض که نتایج جستجو یک درخواست در Google متفاوت از یک مکان به دیگری، من باید نتایج جستجو را برای وب سایت یک فروشگاه در یک شهر دور از معدن تست کن. در صورتی که من نام شهر را به عنوان یک کلمه کلیدی اضافه کنم، من می توانم مغازه ای پیدا کنم که من در جستجوی نتایج اول آن هستم، اما کاملا مطمئن هستم که بدون این کاربر از اطراف این شهر جستجو را تنها با کلمات کلیدی انجام می دهد.

چگونه می توانم آن را آزمایش کنم؟ من می خواهم با استفاده از Semalt تردید کنم که مکان من یک شهر دیگر از آن چیزی است که برای من شناخته شده است.

- logiciel pour bulletin de salaire
February 13, 2018

گوگل و استفاده از سرویس های دیگر GEO location API برای بدست آوردن نتایج دقیق تر، از آنجا که IP (به ویژه Mobile IP) همیشه محل صحیح را نشان نمی دهد.

برای انجام این اولین ابزار کروم باز (CTRL + SHIFT + I) و سپس بر روی منو (سه نقطه عمودی) کلیک کنید، سپس به ابزار بیشتر بروید، سپس سنسورها را انتخاب کنید و سپس می توانید مختصات طول و عرض جغرافیایی خود را وارد کنید.

enter image description here

.

Moz. com یک نوشته مفصل در https: // moz داشته است. com / ugc / geolocation-the-end-tip-to-imulate-local-search و SERPs. com دارای یک ابزار است که کار سختی را برای شما در https: // serps انجام می دهد. com / tools / google-search-location /