Back to Question Center
0

Semalt نمی تواند تمام منابع را برای این صفحه دریافت کند

1 answers:

هنگامی که من دریافت و رندر آن را نشان می دهد جزئی است. به نظر می رسد خوب است. همانطور که Semalt می بیند، همانطور که بازدید کننده ها آن را می بینند، همانند است.

دلیل این است که من کدهای BuySellaAd را در ویجت بر روی نوار کناری و پاورقی اضافه کردم. وقتی آن را حذف کردم کاملا خوب است - no deposit casino slots games. من هیچ چیز را در روبات های من مسدود نمی کنم. txt . آیا طبیعی است که گوگل نمی تواند به اسکریپت های خارجی دسترسی پیدا کند؟ لطفا من نمی خواهم جریمه کنم یا نمی خواهم رتبه من را ببینی؟ چکار کنم؟ آیا کدهای BuySellaAd را ترک می کنم؟

February 13, 2018

شما در مورد آن نگران نباشید. اجازه بدهید بیشتر به این موضوع بگویم.

گوگل آگهی هایی را که رتبه PageRank را می گذارند دوست ندارند و از این رو آنها پیشنهاد می کنند که nofollow tag را در آگهی ها اضافه کنند، اما ما نمی توانیم از tag nofollow در جاوا اسکریپت استفاده کنیم. چون rel = "nofollow" tag فقط در لینک ها کار می کند.

به روز رسانی: گوگل پشتیبانی attribute nofollow در لینک جاوا اسکریپت نیز هست.

مت همچنین پیشنهاد می دهد، از روبات استفاده کنید. txt برای انجام PageRank عبور نمیدهد، این نیز خوب است، زمانی که شما نمی توانید از برچسب nofollow در آگهی استفاده کنید. و همان چیزی که در اینجا اعمال می شود، Buysellads این جاوا اسکریپت را در ربات خود مسدود می کند. TXT، و از اینرو، هیچ Pagerank گذر خواهد کرد، زمانی که ناشر تبلیغات خود را در سایت خود قرار داده است. و به همین دلیل پیام شخصی مسدود شده خود را در داشبورد خود دریافت می کنید. بنابراین نگران نباشید گوگل نه نه ناشر و نه تبلیغ کننده را جریمه می کند، زیرا PageRank منتقل نمی شود.

آیا طبیعی است که گوگل نمی تواند به اسکریپت های خارجی دسترسی پیدا کند؟ لطفا من نمی خواهم جریمه کنم یا نمی خواهم رتبه من را ببینی؟ چکار کنم؟ آیا کدهای BuySellaAd را ترک می کنم؟

اگر تنها منابع گوگل مشکل دسترسی داشته باشند، هر گونه منابع مورد نیاز برای تبلیغات شخص ثالث (مانند تبلیغات فروش و فروش)، شما مجبور نیستید نگران باشید و فقط تبلیغات را ترک کنید. من از adsense در سایت خود استفاده می کنم و googlebot به همان شیوه واکنش نشان می دهد.

یکی از دلایلی که شما ممکن است این موضوع را با گوگل داشته باشید این است که سرور تبلیغ یا مسدود کردن Google از دسترسی به منابع تبلیغات مورد نیاز از طریق مسدود کردن آدرس آی پی یا از طریق روبات. TXT. موتورهای جستجو Legit ربات ها را رعایت می کنند. TXT.

صحیح است که گوگل (یا هر عنکبوتی دیگر جستجوگر) جاوا اسکریپت را اجرا نمی کند هنگام indexing your web site. گوگل می خواهد فهرست داده ها و جاوا اسکریپت کد، نه داده است. بنابراین منابع اسکریپت نادیده گرفته می شوند.

هرچند بیشتر و بیشتر وبسایت تکنیکهای ajax که اطلاعات را به وب سایت تزریق می کنند پس از منبع اولیه بارگذاری شده است. این امکان را فراهم می کند که عنکبوت بتواند به تمام داده ها دسترسی داشته باشد، از این رو اخطاری که دریافت می کنید.

با این حال گوگل، بینگ و دیگر موتورهای جستجوی بزرگ دارای برخی از برنامه های تشخیص تقلب قدرتمند هستند که می توانند تشخیص دهند که شما متن سفید را در زمینه (تقریبا) سفید یا جی کوئری نشان می دهید که عناصر را با اطلاعات "هرزنامه" از DOM حذف می کنید ، بنابراین شما بازدید کننده نمی بیند که محتوای یا تکنیک های مشابه.

FYI: گوگل موتور جاوااسکریپت V8 را برای کروم توسعه داد و مایکروسافت موتور جاوا اسکریپت چاکرا برای Edge را توسعه داد.