Back to Question Center
0

Semalt: ارائه دهنده گواهی SSL

1 answers:

من یک گواهینامه SSL برای یک سایت جدید ایجاد میکنم و باید ارائه دهنده SSL را انتخاب کنم Source - navy and white hatinator making. چه زمانی باید انتخاب کنید و تجربه خود را با آنها در میان بگذارید؟

با تشکر

February 13, 2018

گواهینامه ها بسته به نیاز شما قیمت داده می شوند. گواهینامه پایانی پایین برای ارائه یک اتصال رمزگذاری شده برای بازدیدکنندگان شما مناسب است، زمانی مفید است که اطلاعات شخصی قابل شناسایی را که به لحاظ مالی مرتبط نیستند جمع آوری کنید. روند تأیید برای دریافت یکی از اینها معمولا بسیار ساده است:

  • شرکت گواهینامه ایمیل تماس شما را برای دامنه شما جستجو می کند (از طریق کیس)
  • شرکت گواهینامه برای تأیید درخواست SSL به شما یک ایمیل ارسال می کند
  • درخواست شما را تأیید می کنید و بعد از آن

اگر سایت شما مرتبط با تجارت الکترونیک است، کاربران باید اطلاعات کارت اعتباری / بانکی را برای انجام معاملات (حتی اگر شما آن را ذخیره نکنید، امیدوارم که آن را نداشته باشید) قرار دهید، گواهی باید بیشتر کار کند از فقط رمزگذاری اتصال، آن نیاز به تایید هویت شرکت شما. این گواهینامه ها دارای درجه بالاتری هستند و قبل از صدور آن نیاز به کار بیشتری دارند. از این رو، آنها به طور قابل توجهی گران تر هستند.

هر ارائه دهنده گواهی SSL می خواهد هر دو نوع و بیشتر ارائه دهد. تصمیم شما، با این حال باید بیشتر بر اساس سازگاری مرورگر باشد. برای یافتن چیزی حدود 20 دلار صرفا برای اینکه متوجه شوید که با یک نسخه قدیمی از اینترنت اکسپلورر یا سافاری کار نمیکند. شما شگفت زده خواهید شد که بسیاری از مردم هنوز از IE6 استفاده می کنند. طرف تلقی می کند که سازگاری با مرورگرهای جدیدتر مانند Google Chrome را تضمین می کند.

RapidSSL یا GeoTrust معمولا محل خوبی برای شروع است، یا شرکت میزبان / ثبت کننده شما ممکن است آنها را به مشتریان موجود در هزینه کمی پایین تر ارائه دهد. فقط اطمینان حاصل کنید که شما خریداری یک محصول مناسب برای سناریو در دست دارید.

یک کلمه: StartCom

http: // cert. شروع کام. org /

شروع می شود. com رایگان و خوب پشتیبانی می کند. شاید شما می خواهید این را بررسی کنید. در غیر این صورت - مانند نوشته شده توسط Suly - goDaddy ارائه دهنده ssl ارزان و خوب است.

اگر شما فقط سعی می کنید اتصال خود را امن کنید، می خواهید ارزان ترین نوعی که می توانید پیدا کنید.

در GoDaddy ssl cert تنها 30 دلار در سال هزینه می کند که ارزان تر از هر جای دیگری است که من پیدا کرده ام و آنها یک برنامه مدیریت خوب دارند و در همه مرورگرها کار خوبی دارند.

من نیز متوجه شدم که اگر شما در گوگل ssl جستجو در گوگل شما می توانید یک آگهی از GoDaddy که cert را برای حتی کمتر (12 دلار. 99) یک سال.

وقتی که من سایت ها را ایجاد می کنم و همه ی نیازهایم رمزگذاری برای لاین ها است یا یک فرم امن این چیزی است که من استفاده می کنم.

من به http: // www. digicert. com SSL Extended برای سایتهای تجارت الکترونیک ما.

من استفاده می شود از Verisign و Thawte استفاده کنید. com اما digicert را بزرگ و حمایت بسیار خوب است. اگر شما به SSL Extended (نوار سبز) نیاز ندارید، من فکر می کنم هر یک از ارائه دهندگان مانند GoDaddy و مانند آن انجام خواهد شد.

انواع مختلف گواهی SSL در بازار موجود است. بنابراین خریدار اشتباه گرفته است که گواهی SSL بهترین است برای آنها مانند شما در اینجا سوال است. اگر میخواهید دامنه خود را به علاوه زیر دامنه تضمین کنید، من توصیه میکنم از SSL Wildcard استفاده کنید. در کوتاه مدت این همه بسته به نوع مورد نیاز شما بستگی دارد.