Back to Question Center
0

SEO چیست و کدام یک از سمتا SEO متفاوت است؟ [تکراری]

1 answers:

تکراری ممکن است:
استراتژی SEO محلی

اکثر سایت های محلی خدمات جستجو شامل چه هستند؟ تا کنون چیزی که من دریافت کردم:

  • اضافه کردن شرکت به Google Places، یاهو محلی، Bing محلی و دسته ای از موتورهای محلی دیگر مانند Yelp و Yellowpages و غیره.
  • وب سایت را به 3 موتور جستجو ارسال کنید و تأیید کنید.
  • WHOIS خود را ویرایش کنید تا آدرس خودتان را حفظ کنید و انطباق آدرس را حفظ کنید در تمام صفحات، نام تجاری، موتورها.
  • دریافت حساب کاربری Linkedin برای کسب و کار

من احساس می کنم بسیار ساده لوحانه است، زیرا اکثر شرکت های دیگر هزینه ماهانه شارژ می کنند. من به بیشتر اینها نگاه می کنم یک زمان تنظیم شده است: پر کردن مشخصات با تصاویر، کلمات کلیدی و برخی از بررسی های خوب - trip to paracas. آیا برخی از نکات کلیدی که من گم شده اند وجود دارد؟

من همچنین شرکت هایی را دیده ام که در مورد تحقیقات کلید واژه ها صحبت می کنند، اما آیا این یک موضوع وب سایت در مقابل مسائل محلی SEO نیست؟ من احساس می کنم رابط های محلی پیش از وب سایت شما در این رسانه ها قرار دارد.

February 13, 2018

در حالی که این مراحل رایج ترین هستند، بیشتر است که می تواند بسته به مشتری و آنچه که آنها از یک کمپین تبلیغاتی محلی جستجو می کنند، انجام شود. من با وب سایت های محلی مذاکره کرده ام نرخ آگهی های کمتری برای مشتریان من، کمپین Groupon خودم، کمپین های AdWords و غیره مدیریت کرده ام.

کسب و کارهای محلی نیاز به قرار گرفتن در معرض محلی، بنابراین در حال اجرا کمپین های تبلیغاتی در سایت های محلی، تبلیغات فیس بوک هدف قرار داده شده به مردم محلی است. جغرافیایی هدفمند مبارزات انتخاباتی PPC. فیلم ها عالی هستند، و همه چیز جغرافیایی یک پوزیشن است.

تفاوت اصلی من اعتقاد دارم این است که جستجوگرهای محلی برای شرکتهایی هستند که حضور وب را دارند و از آن برای استفاده از ترافیک پایینی یا مشتریان برای کسب و کارهای محلی خود مانند پیمانکاران استفاده می کنند. به جای تکیه بر وب سایت خود برای تولید درآمد که جهانی برای کسب و کار آنلاین است.

یک روش خوب برای تعیین تفاوت در آنچه که موتورهای جستجو را از بین "عادی" جستجوگرها و جستجوگرها محلی اهمیت می دهند، می توان با مقایسۀ مقالات زیر یافت شد:

  • رتبه بندی عوامل SEO از SEOMoz
  • عوامل رتبه بندی محلی از دیوید میم