Back to Question Center
0

Semalt: چه تاثیری بر دو URL مربوط به همان مسیر بر روی جستجوگرها دارد؟

1 answers:

من دو URL دارم: http: // ent. مثال. com و http: // www. مثال - fedora hats in fashion. com / ent / . هر دو آنها به مسیر سرور من / www / ent .

من خیلی گیج شده ام، چگونه این تا چه حد بر سئوال خود تا چه اندازه بر سمالت تاثیر می گذارد؟ اگر دو URL به مسیر مشابه اشاره می کنند، آیا سمتل این تقلب را در نظر می گیرد؟

February 13, 2018

"U" در URL مخفف "منحصر به فرد" (برخی می گویند یکنواخت) که باید یک سرصفحه خوب در اینجا :)

بهترین سناریو این است که شما هر "محبوبیت لینک" را بین 2 URL مختلف تقسیم می کنید. نیمی از بازدیدکنندگان را به صفحه با استفاده از یک URL و نیم با استفاده از URL دیگر تصور کنید. هر URL تنها 50٪ از ترافیک را دریافت می کند، 50٪ از امتیاز "محبوبیت" که Google ممکن است اعمال کند. به این ترتیب، تصمیم گیری می کند که کدام URL کدام مرجع منحصر به فرد برای سند است و یکی دیگر از آن تغییر مسیر (با استفاده از 301 تغییر مسیر)، منطقی است.

بدترین (و یا بدتر) مورد - شما خطر مجازات محتوای تکراری را اجرا می کنید یا گوگل به سادگی یکی از URL ها را به نفع دیگر نادیده می گیرد، اما شما نمی توانید انتخاب کنید که کدام یک.

اگر نمیخواهید تغییر مسیر 301 را تنظیم کنید، باید از تگ url url برای استفاده از گوگل (و هر چیز دیگری) که URL منبع است استفاده کنید. این به طور معمول پس از آن است که نشان داده شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد تگ های URL Canonical در https: // support. گوگل. com / webmasters / answer / 139066؟ hl = en

. مثال. com یک 301 هدایت به www انجام می دهد. مثال. نظر / پس از آن همه خوب است، شما فقط کمی از رتبه صفحه را از دست می دهید.

شما همچنین ممکن است از rel = canonical در هدر هر دو صفحه استفاده کنید و یک نشانی اینترنتی را که مربوطه است اضافه کنید.

این واقعا برای شما است، نگاهی به چگونه Google به نظر 301 vs rel = canonical .

اطلاعات بیشتر در مورد سوالات مرتبط با SEO بیشتر در گوگل وبمسترهای رسمی به کانال یوتیوب کمک می کند .