Back to Question Center
0

سایت HTTPS را نمیتوان به وب سایت یندکس Semalt اضافه کرد

1 answers:

اخیرا یک وبسایت را تغییر داده ام تا فقط در HTTPS اجرا شود. اتصال HTTP 301 به HTTPS هدایت می شود و هدر HSTS ( سخت افزار حمل و نقل امنیت: حداکثر سن = 31536000 ) اضافه شده است.

من نسخه HTTPS دامنه را به هر دو گوگل و بینگ Webmaster Semalt اضافه کرده ام، اما زمانی که من سعی می کنم آن را به Yandex Webmaster Semalt اضافه کنم، به من می گوید که این سایت یک آینه است:

Can't add HTTPS site to Yandex Webmaster Semalt

وقتی روی «اضافه کردن www. دامنه - curso online de fotografia digital for nikon. بعد از آن یک هشدار دریافت می کنید که سایت تغییر مسیر داده است و من باید دامنه HTTPS را اضافه کنم، این چیزی است که من قبلا امتحان کردم:

Can't add HTTPS site to Yandex Webmaster Semalt

آیا راهی وجود دارد که این 22 را بگیرد؟

February 13, 2018

من چند ماه پیش به یک سایت حمله کرد که SSL را متوقف می کند. من با پشتیبانی Yandex به طور مستقیم در مورد این تماس گرفتم، بنابراین من پاسخ خود را به اشتراک بگذارید:

سلام،

لطفا پوزش می طلبم برای پاسخ تاخیر.

شما باید دامنه https را به عنوان آینه اصلی در ربات های خود تعیین کنید. TXTفایل و سپس برای چند هفته منتظر بمانید ( http: // کمک. yandex. com / webmaster / control-robot / robots-txt. xml # میزبان ). هنگامی که آینه اصلی با توجه به تنظیمات شما تغییر می کند، شماوبسایت قادر به شروع نمایه سازی و نمایش در نتایج جستجو درhttps پروتکل. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد واقعیت پیدا کنیدوب سایت ها به عنوان آینه توسط Yandex در صفحه در نظر گرفته می شود http: // کمک. yandex. com / webmaster / yandex-indexing / site-mirrors. xml .

- با احترام شما، پشتیبانی Platon Yandex http: // شرکت. yandex. com /

به نظر می رسد Yandex به این موضوع دست زده و یک راه حل را توسعه داده است!

Yandex - Add a site

در حال حاضر یک گزینه جدید وجود دارد:

اگر سایت به اشتباه آینه را در نظر گرفت، شما باید اضافه کنید https: // www. دامنه. com و آینه ها را تنظیم کنید.

آنها همچنین توصیه می کنند از دستورالعمل میزبان در روبات استفاده کنید. TXT هنگامی که آن اضافه شده است.