Back to Question Center
0

چندین دامنه به یک پوشه اشاره دارد. مشکل Semalt

1 answers:

من یک ASP دارم. وب سایت خالص e. g. www. سایت اینترنتی. com - hungary citizenship for sale. ایده این است که شما به URL 'yourname بروید. سایت اینترنتی. com 'و سایت من از نام دامنه زیر درخواست خواهد شد، آنرا پردازش می کند و محتوای آن را تغییر می دهد.

Fasthosts hosting package من خریدم و یک زیر دامنه ایجاد کرده ام که به یک پوشه در میزبانی وب من در میزبان های سریع اشاره می کند. e. g. www. سایت اینترنتی. com / folder .

با این حال وقتی که من به URL yourname می روم. سایت اینترنتی. com بلافاصله به وب سایت هدایت می شود. com / folder . این بدان معنی است که من نمی توانم دامنه زیر را از نشانی اینترنتی درخواست کنم زیرا از دست رفته است.

من سعی کردم با این بچه ها تماس بگیرم، اما آنها نمی فهمند و در مورد برخی از نوع اسکریپت هدایت می کنند (هر چند من نمی بینم که چگونه هر گونه تغییر مسیر می تواند مشکل من را حل کند).

آیا چیزی وجود دارد که من اینجا گم شده ام؟

February 13, 2018

من فکر می کنم اگر من درست درک کنم، شما در حال حاضر راه اندازی وب سایت (www. سایت اینترنتی. com) که در حال حاضر ASP است. برنامه خالص. هنگامی که کاربر وارد دامنه زیر می شود. سایت اینترنتی. com 'شما می خواهید دقیقا همان وب سایت برای پاسخ، اما در کد برنامه برخی از عملکرد / ویژگی ها / محتوا / و غیره. بر اساس آن زیر دامنه خاص تغییر خواهد کرد؟

به نظر می رسد همانطور که همه شما نیاز دارید یک رکورد DNS CNAME ایجاد می شود و سپس هدر میزبان برای آن زیر دامنه به وب سایت شما اضافه شده است. درخواست شما پس از آن با استراحت انجام خواهد شد. یک زیر دامنه معمولا یک وب سایت جداگانه است. بسیاری از پانل های کنترل یک پوشه ایجاد می کنند و سپس آن پوشه را به عنوان ریشه سند سایت (که اساسا ایجاد یک وبسایت مستقل IIS برای زیر دامنه ای است که به زیر پوشه اشاره می کند) مرتبط می کند.در مورد شما، به نظر می رسد که ریشه های سند چیزی شبیه به این هستند:

IIS site 1 = www. سایت اینترنتی. com: سند root = (برخی از فایل سیستم مسیر) \ webroot

IIS site 2 = subdomain. سایت اینترنتی. com: document root = (some-filesystem-path) \ webroot \ subdomain

آنچه شما واقعا میخواهید اتفاق می افتد این است که تنها یک وبسایت IIS با چندین سرنام میزبان داشته باشد. ممکن است که شما فقط باید یک نام مستعار را به جای یک زیر دامنه در پانل کنترل خود تنظیم کنید.