Back to Question Center
0

آیا بارگذاری محصولات یا لغو بارگذاری محصولات در یک صفحه رده، اثر منفی منفی در رتبه بندی رده کلیدواژه دارد؟ - Semalt

1 answers:
  • بگذار بگویم من یک فروشگاه لباس دارم.
  • در آن فروشگاه من یک صفحه برای "رده کفش" دارم. "
  • به طور پیش فرض، سرور پردازش و خروجی 50 محصول را در هر صفحه paginated از یک دسته.
  • در تلاش برای کاهش زمان پاسخ سرور، من به جای بارگذاری پرونده ها و بارگذاری بر روی محصولات پس از بارگیری و بارگیری، به جای بارگیری سرور و خدمت به آنها.

پرسش

آیا در صورتی که محصولات در پاسخ BTM HTMl وجود نداشته باشد، رتبه بندی SEO برای "کفش" برای این صفحه "Semalt" صدمه خواهد زد؟

به عبارت دیگر، من همیشه تصور می کردم که داشتن کفش بیشتر (اگرچه لزوما کلمه "کفش" در هر جای دیگری از عناوین خود ندارد)، محصولاتی که در رده بندی با عنوان "Shoes Semalt" به نوعی به ارتباط " کفش "به این صفحه و به همین ترتیب منجر به رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می شود - facil de comprar um site seguro. این فرض درست است؟

February 13, 2018

آنچه شما می خواهید برای بهترین دو جهان انجام دهید، اگر شما در حال تلاش برای تعاملی هستید و بار سرور را کاهش می دهید این است که متن را به عنوان یک درخواست HTTP جداگانه نکنید. موتورهای جستجو به متن از یک صفحه وب متکی هستند تا بدانند چگونه آن را رتبه بندی کنند.

در HTTP 1. 1، تصاویر و متن (html) منابع هستند که نمی توانند به یک درخواست واحد از سرور وب استاندارد مانند آپاچی ادغام شوند. به همین دلیل، شما می خواهید تمام کد HTML خود را اول که شامل تمام متن افرادی که می خواهید ببینید را بارگذاری کنید.

سپس اگر میخواهید لایه بارگذاری را اضافه کنید، جاوا اسکریپت را اضافه کنید که تصویر را از سرور درخواست می کند و در صفحه بارگذاری می شود که کاربر به یک منطقه نزدیک به تصویر حرکت می کند.

اگر می خواهید بار بیشتری را روی سرور به حداقل برسانید و تصاویر شما به اندازه کافی کوچک باشند، در نظر بگیرید که همه آنها را در یک یا دو تصویر ادغام کنید و از دستورات CSS استفاده کنید. سپس فقط یک فایل تصویری درخواست می شود و برای هر مکان نگه دارنده تصویر، فقط مختصات و اندازه های مختلف تصویر در CSS مشخص می شود تا تصویر صحیح نشان داده شود.

و فراموش نکنید اجازه دهید مرورگرها را با دستورات مربوط به کش کنترل کش و غیره ذخیره کنند.

همچنین در نظر استفاده از webpagetest. org برای تست صفحات دسته بندی خود برای دیدن نحوه درخواست منابع از سرور خود و مدت زمان لازم برای هر منبع درخواستی.