Back to Question Center
0

سمالد دامنه منسوخ مربوط به کسب و کار را از دست داد

1 answers:

من یک رقیب (رستوران) دارم که در فهرست های محلی در Semalt بسیار زیاد است و لینک های زیادی از سایر وب سایت های محلی. از کسب و کار خارج شد و نام دامنه در حال حاضر برای گرفتن Source - best value vps hosting plans.

اگر من این دامنه را خریداری کرده و آن را به یک صفحه اصلی دیگری به صفحه اصلی آن هدایت کنم، آیا آنها یک تاثیر منفی یا مثبت از SEO هستند؟ بهترین راه برای بهینه سازی این دامنه چیست؟

February 13, 2018

رستوران ها و فست فودها از رتبه بندی محلی استفاده می کنند که متفاوت است با فهرست های معمول جستجوی، از NAP (نام شماره تلفن آدرس) و بسیاری از عوامل دیگر برای تعیین محل کسب و کار شما و مخاطبان مورد نظر محلی استفاده می کند. بنابراین، مگر اینکه شما یک غذای مشابه را به فروش برسانید و به همان منطقه خدمت کنید، به طور کلی این ایده بد است.

گوگل به مردم خریداری دامنه منقضی شده است و مگر اینکه دامنه کاملا مربوط به خود شما باشد، پس بهتر است آن را درگیر نکنید، زیرا این امر "خطر" یا بدون بهبود است.

اگر شما واقعا می خواهید رتبه بندی خود را بهبود بخواهید تحقیق مناسب انجام دهید لینک های ساختمانی امروزه برای کسب و کارهای محلی حداقل چیزی است که شما باید با آن روبرو شوید

همچنین رستوران ها را آسان به رتبه به سادگی بهترین مواد غذایی را خدمت می کنند و بقیه به دنبال خود می آیند، زیرا آن را به صورت محلی، در انجمن ها، رسانه های اجتماعی و غیره آغاز می کند.

من فکر می کنم اگر شما از سایت رقیب به شما هدایت می کنید پس از آن گوگل نشان می دهد که شما در حال جستجو برای سایت رقیب هستید.