Back to Question Center
0

وب سایت IIS به IP - Semalt برسد

1 answers:

IIS newb. در IIS چگونه می توانم وب سایت خود را برای حل و فصل به یک آدرس آی پی و همچنین نام دامنه آن مرتبط است؟ این در حال حاضر از طریق دامنه حل می شود، اما من نیز باید قادر به مشاهده آن از طریق IP باشد Source - kanger t3s bottom coil 3 pack 1.8 ohm.

February 13, 2018

چگونه یک وب سایت پاسخ در IIS (هر نسخه) تا حد زیادی بستگی دارد که چگونه وب سایت را راه اندازی کنید. این بیانیه (و پاسخی که به شرح زیر است) نیز برای سرورهای وب دیگر مانند Apache درست است. سه کلید اولیه وجود دارد که یک وب سایت را در IIS شناسایی می کنند:

  1. آدرس IP
  2. بندر
  3. هدر میزبان

مثال زیر را در نظر بگیرید:

DNS 'A' رکورد برای www. وبسایت شما. به 192 اشاره می کند. 10. 200 (که آدرس IP سرور میزبان شما است). هنگامی که وبسایت خود را در IIS نصب می کنید، نشان می دهد که باید آن آدرس IP را گوش دهید (و نه «همه غیر اختصاصی»). این به طور پیش فرض از پورت 80 گوش می دهد. اگر این تنها راهاندازی وبسایت در آن سرور (و در نتیجه آن آدرس IP است) و شما هدر میزبان را در پیکربندی وبسایت نگذارید، IIS پاسخ خواهد داد اگر شما وارد «http: // www. وبسایت شما. com 'یا' http: // 192. 168. 10. 200. '

اگر وضعیتی دارید که چندین وبسایت را در یک آدرس IP مشابه داشته باشید، باید وبسایت های IIS را به هدرهای میزبان کاربر یا شماره پورت دیگر.

من برای II6 جواب میدهم. نسخه های دیگر کمی متفاوت خواهند بود. اگر شما در IIS Manager بر روی وب سایت راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید، یک کادر محاوره ای ظاهر می شود.