Back to Question Center
0

راه هایی برای تبدیل شدن به جستجوهای Amazon TOP چیست؟

1 answers:

برای دریافت ایده خوبی از نحوه تبدیل شدن به جستجوگرهای TOP آمازون، شما نیاز به دریافت تصویر واضح از آنچه که در Amazon فروش می کند. برای اینکه مطمئن شوید که کمپین بازاریابی خود را درست انجام می دهید، این پست را بررسی کنید تا جنبه های بهینه سازی که باید بدانید را ببینید. این پست چشمان شما را به گنجینه آمازون باز خواهد کرد و به شما کمک خواهد کرد بدون هیچ گونه تلاش، پول خود را به دست آورید.

آمازون فروش اصول

 • خرید جعبه

جستجو که در حال دیدن سایت آمازون به صفحه اصلی محصول بروید و سپس بر روی پیشنهادات ارائه شده در زیر توضیحات محصول کلیک کنید تا پیشنهادات موجود را بررسی کنید. با این حال، اولین چیزی که خریداران Amazon معمولا بررسی می کنند جعبه خرید است. این بخش نمایش بهترین نوع در بازار طاقچه - abfallentsorgung stadt zuerich. طبق آمار آماری، فروش 56 میلیارد دلار فروش 62 میلیارد دلار آمازون در اینجا اتفاق می افتد. خریداران می دانند که می توانند بر انتخاب آمازون تکیه کنند، زیرا به جنبه های مختلف مانند قیمت، کیفیت، ارتباط، و غیره توجه می کند. با استفاده از جعبه خرید، مشتریان می توانند فرآیند خرید خود را با اضافه کردن محصولات به سبد خرید خود شروع کنند.

با توجه به رقابت شدید در آمازون، کار ساده ای برای تبدیل شدن به فروشنده برجسته ای که برنده جعبه خرید می شود کار ساده ای نیست. این بدان معنا نیست که اگر شما در SERP آمازون رتبه بندی کنید، شما تبدیل به یک فروشنده برجسته خواهد شد. برای برنده شدن در جعبه خرید، شما باید از دستورالعمل آمازون پیروی کنید و برای مشتریان خود ارزشمند باشید.

عوامل موثر بر جایی که یک فروشنده در لیست پیشنهاد می آید:

 1. قیمت رقابتی
 2. (27 )

  شما باید به کاربران قیمت رقابتی ارائه کنید تا یک جعبه خرید به دست آورید. این شامل نه تنها هزینه محصول بلکه هزینه حمل و نقل نیز می باشد. خریداران که در جستجوی محصولات مورد نیاز در آمازون هستند می توانند تمام قیمت ها را مقایسه کنند و به احتمال زیاد قیمت پایین ترین قیمت را در بازار انتخاب کنند. برای حفظ قیمت رقابتی، شما باید به صورت منظم تجزیه و تحلیل رقابتی انجام دهید. علاوه بر این، منطقی است که از ابزارهای بازپرداخت استفاده کنید.

  1. پیشنهادات رقابتی

  پیشنهادات شما باید به عنوان فروشندگان بیشتر در رقابت باشد، آن را به بالا برسد.

  1. تاریخ فروش

  برای به دست آوردن یک جعبه خرید در آمازون، شما باید یک تاریخچه فروش طولانی و مثبت داشته باشید. آمازون به بررسی مشتریان شما و متوسط ​​تعداد خرید در هر ماه می پردازد. به عنوان قاعده، محصولاتی که اخیرا در بازار آمازون ظاهر شدند، نمیتوانند به فروشندگان برجسته تبدیل شوند.

  بسیاری از عوامل دیگر بر انتخاب آمازون یک فروشنده برجسته تاثیر می گذارد. با این حال، عوامل ذکر شده در بالا بیشترین قدرت را دارند. موثرترین راه این است که اطمینان حاصل کنید که هر گونه معاملاتی که از آمازون دریافت می کنید خوب عمل می کند. شما نیاز به ارائه بهترین خدمات به مشتریان و کمک به آنها دارید..

  • آمازون اجرایی

  آمازون تحقق یک برنامه طراحی شده توسط آمازون برای کمک به بازرگانان آنلاین خرده فروشی محصولات خود را. با استفاده از این برنامه، می توانید کالاهای خود را به یکی از مراکز تحویل آمازون برای ذخیره سازی کالا ارسال کنید. این بدان معنی است که هر بار که مشتری محصولات خود را از شما خریداری می کند آمازون آنها را حمل می کند. این برنامه به شما کمک می کند تا زمان خود را صرفه جویی کنید و تمرکز خود را بر جنبه های دیگری از اجرای کسب و کار خود داشته باشید. آمازون بسیاری از جنبه های حمل و نقل و خدمات مشتری را در بر می گیرد و همچنین دسترسی محصولات خود به اعضای آمازون نخست را افزایش می دهد و برای برنده شدن در یک جعبه خرید به شما کمک می کند.

  راهنمایی برای ساختن محصولات خود را بر روی آمازون جستجو کنید

  بررسی محصول مثبت برای رتبه بالا در آمازون ضروری است. لازم به ذکر است که ما در مورد بررسی در لیست محصولات محصول خود صحبت می کنیم، اما نه در مورد بازخورد در نمایه فروشنده شما. از زمان آخرین به روز رسانی الگوریتم آمازون، کاربران را مجبور به ترک بررسی در عوض هدیه، تخفیف، و غیره ممنوع است. به همین دلیل شما نیاز به ارزیابی به صورت ارگانیک. یکی از بهترین راه های انجام این کار این است که مشتریان خود را بهترین تجربه خرید کنید. بهترین کار خود را برای تولید بررسی های مثبت محصول انجام دهید، زیرا آنها به رتبه بندی بالاتر و ترافیک جستجو بیشتر، و سپس سفارشات و فروش بیشتر می رسند.

  • کلمات کلیدی

  مهم است که عبارت های جستجو هدفمند خود را در عنوان محصول، شرح و نقاط گلوله قرار دهید. اول، شما باید یک تحقیق در زمینه کلمه کلیدی را جستجو کنید و بیشتر مربوط به شرایط جستجوی کسب و کار شما باشد که می توانید برای ارتقاء لیست خود استفاده کنید. در مرحله دوم، شما باید از کلمات کلیدی استراتژیک در عنوان و توضیحات خود استفاده کنید تا فهرست خود را بهینه سازی کنید و در صفحه نتایج جستجوی آمازون قابل مشاهده باشد. با این حال، شما نباید لیست خود را با کلمات کلیدی غرق کنید، زیرا امروزه الگوریتم آمازون دقیق تر می شود و شما می توانید برای آن مجازات شوید. به همین دلیل است که عنوان خود را طبیعی، دقیق و جذاب کنید تا خریداران را از نتایج جستجو بر روی آن کلیک کنید. برای ساده سازی برنامه تحقیقاتی کلمات کلیدی خود، می توانید از یکی از ابزارهای پیشنهادی خودکار مانند Google Keyword Planner یا ابزار کلید واژه آمازون استفاده کنید.

  • لیست محصولات بهینه شده

  یک لیست به خوبی بهینه شده محصول می تواند به شما در فروش بلند مدت کمک کند. در مقالات قبلی ما، ما آموزش های مفصلی را در مورد نحوه ایجاد لیست کارآمد خود ارائه دادیم. به همین دلیل است که در اینجا من فقط عوامل بهینه سازی لیست اولیه محصولات را که می توانند بر میزان کلیک و تبدیل شما تأثیر مثبت داشته باشند را فهرست کنم:

  1. نام تجاری قابل اعتماد و ابتکاری؛
  2. عنوان محصول توصیفی؛
  3. شرح محصول کامل با تمام ویژگی های محصول مورد نیاز و مزایای ظاهری؛
  4. امتیاز گلوله معقول؛
  5. کیفیت تصاویر محصول با توانایی زوم؛
  6. نگرانی.
  • قیمت رقابتی

  محدوده توسط مشتریان آمازون بر اساس آنچه که آنها احساس ارزش می کنند و آنچه که آنها مایل به صرف آن قیمت شما باید منطقی باشد و براساس گرایش بازار به طور متوسط ​​باشد. این می تواند به صورت فصلی یا با ظهور نسخه بهبود یافته جدید محصول شما افزایش یا کاهش یابد. قیمت شما نباید بسیار کم باشد، زیرا این امر می تواند به معنی کیفیت مسائل مربوط به مشتریان بالقوه باشد. به همین دلیل سعی کنید بر روی محصول پیشرو تو رفتگی در دیوار خود تمرکز کنید.

December 6, 2017