Back to Question Center
0

چگونه در آمازون موفق به جستجو برای کلمات کلیدی بهترین فروشنده بهترین راه؟

1 answers:

متاسفانه، راهنمای قطعی وجود ندارد و یا هیچ قدم های گام به گام برنامه های عمل است که می تواند لیست محصولات خود را تضمین شده در آمازون جستجو برای پیشنهادات فروشندگان برتر را ببینید. با میلیون ها نفر از خریداران فعال، هزاران محصول ارائه شده و الگوریتم جستجوی پیشرفته جستجو آمازون مکان بسیار رقابتی برای فروش است. و در اینجا زمانی که بهینه سازی لیست محصولات شما وارد بازی می شود - stoff fuchsia dresses. منظورم این است که با یک لیست خوب از کلمات کلیدی با کارایی بالا می توانید به آسانی در جستجوی آمازون برای فروشندگان مربوطه صعود کنید. اما چگونه بهترین کلمات کلیدی را با بزرگترین حجم جستجو پیدا کرده و هنوز رقابت کمتری داشته است؟ در زیر من قصد دارم به شما یک دستورالعمل کوتاه برای ایجاد چیزهای بسیار ساده تر، حداقل مربوط به تحقیقات کلمه کلیدی در آمازون را نشان می دهد.

یافتن کلید واژه های دانه

اگر شما دقیقا نمی دانید که کدام کلیدی مورد هدف برای لیست محصولات خود را در آمازون استفاده کنید، در اینجا نقطه شروع خود است. اولین کاری که باید انجام شود این است که کلمات کلیدی بذر را قرار دهیم. منظورم این است که هنگامی که شما در حال حاضر یک محصول برای فروش دارید، وقت آن رسیده است که حجم جستجوی اساسی را شناسایی کنید، همانطور که یک تصویر بزرگ از عبارات جستجوی طولانی با استفاده از خریداران زنده استفاده می شود. من توصیه می کنم با استفاده از برنامه ریز کلید واژه گوگل به عنوان راه حل ایده آل برای راه اندازی سریع خود، بلافاصله درک قوانین بازی که شما می خواهید با آمازون جستجو برای پیشنهادات فروش برتر را برنده شوید.

با هم هماهنگی ایده های کلیدی

گام بعدی شما این است که دو ایده کلیدی را از دو منبع اصلی جمع آوری کنید - تنظیمات جستجوی واقعی خریدار، و همچنین کلمات کلیدی با کارایی بالا و ترکیبات طولانی دم که با موفقیت مورد استفاده قرار می گیرند رقبای شما. در اینجا زمانی که ابزار جستجو و تحقیق کلمات کلیدی آمازون به بازی می آیند! خوشبختانه، بسیاری از گزینه های مختلف (به عنوان مثال ابزار ویژه، پلت فرم های آنلاین یا افزونه های مرورگر) موجود در وب وجود دارد. برای من، توصیه میکنم در حال انجام تحقیقات رقابتی با تجزیه و تحلیل دقیق ترجیحات واقعی خریداران، با استفاده از یکی از ابزارهای زیر طراحی شده برای ارزیابی آمازون جستجو برای بهترین گزینه های کلیدی تبلیغاتی: KeywordInspector، Scope، JungleScout یا AMZ Full-fat ابزارک ردیاب.

تجزیه و تحلیل معیارهای کلیدی - و شما انجام شده

جای تعجب نیست که شما می توانید راه خود را از طریق هزاران ایده کلمات کلیدی مختلف که به نظر می رسد به طور بالقوه برنده اما چگونه می توان از پیشنهادات واقعا ارزشمند برخی از موارد معقول و معقول و غیرمنطقی اشاره کرد؟ در اینجا معیارهای کلیدی برای شما برای تبدیل لیست اصلی ایده های کلمات کلیدی به مجموعه ای کوتاه از اقدام عملی است:

  • جستجو حجم - به سادگی، حجم جستجوی کلمات کلیدی نشان می دهد که چگونه محبوب آن است که در سراسر جهان است. منظورم این است که صرف نظر از بازار بازار آمازون، حجم جستجوی کلی به ما درک عمومی از محبوبیت کلیدی در جستجوی گوگل در میان خریداران زنده می دهد.
  • کلیک - به شما کمک خواهد کرد که پتانسیل واقعی ترافیکی یک کلمه کلیدی را درک کنید. یا برعکس، با دانستن میزان کلیک و یا ترافیک نزدیکترین رقبای توازن یا رده شما، شما به راحتی می توانید برخی از کلمات کلیدی با ارزش را در حال حاضر نشان می دهد نتایج عالی عملکرد در آمازون.
  • کلید واژه پیچیدگی - قبل از اجرای یک لیست بهینه سازی لیست محصول خود را برای هر کدام، در نظر بگیرید که طول و رتبهبندی دشواری برای هر کلمه کلیدی یا عبارت long tail است. منظورم این است که چالش برانگیزترین چالش این است که توازن کلید واژه سالم بین ارزش تجاری خود و رتبه بندی مشکل را پیدا کنید. و به یاد داشته باشید، شما قصد دارید آن کلمات کلیدی را که احتمالا توسط افراد واقعی استفاده می شود، پیدا کنید، نه موتورهای جستجو.
December 6, 2017