Back to Question Center
0

چرا باید از ژنراتور کلمات کلیدی آمازون برای بهینه سازی لیست محصولات استفاده کنم؟

1 answers:

امروزه با افزایش تعداد افرادی که کسب و کار تجارت الکترونیک در آمازون را تجربه می کنند، سطح رقابتی بازار برای محصولات شما در فروش بیش از حد وجود دارد. و بسیار مهم است که صفحات محصول خود را در جستجوی محصول بیشتر مشاهده کنید. به همین دلیل تقریبا غیرممکن است که به عنوان فروشنده موفقیت آمیز بدون انتخاب یک مولد کلمات کلیدی کلمات کلیدی آمازون و ابزار تحقیق (یا چارچوب آنلاین) - sava eskimo s3 ili hp ink. اما قبل از هر چیز دیگری، من پیشنهاد می کنم با شروع یک قطعه یادگیری. چرا کلمات کلیدی هدف اصلی شما مهم هستند؟ خوب بگذار ببینیم.

کلمات کلیدی آمازون چیست؟

بسیار شبیه به موتورهای جستجو بزرگ (مانند گوگل خود، و همچنین یاهو، بینگ و غیره. )، شما نیاز به ابزار ژنراتور Amazon قابل اعتماد برای شناسایی کلمات، عبارات و جملات بسیار خاص که خریداران به احتمال زیاد در هنگام جستجوی محصولات در فروش بیش از آن استفاده می کنند. به این ترتیب، به طور متوسط ​​حجم جستجو به نظر می رسد که از معیارهای اولیه برای نشان دادن (البته، به عنوان تخمین تقریبی) چند نفر در واقع با استفاده از کلمه کلیدی خاص یا عبارت جستجوی طولانی دم برای پیدا کردن آنچه که آنها به دنبال.

چرا استفاده از ژنراتور کلمات کلیدی آمازون؟

در اینجا برخی از دلایل شما برای درک اهمیت برجسته انتخاب یک تولید کننده واقعی کلمات کلیدی آمازون و ابزار تحقیق. در نهایت، برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب که انتظار می رود، لازم است:

  • ایجاد محصول خود را برای هر مشتری بالقوه در آمازون بیشتر در دسترس قرار دهید. به سادگی، با کلمات کلیدی حقوقی موجود در فهرست محصول شما، افراد بیشتری برای جستجوی محصولات شما آسان تر خواهند بود - به وسیله بهبود مخاطب آنلاین خود در مورد هدف مورد نظر / محصول خاص.
  • پمپ بیشتر هدفمند ترافیک وب سایت - به طور مستقیم به صفحه محصول / وب سایت اصلی شما. منظورم این است که داشتن یک رتبه بندی خوب برای یک کلیدواژه خاص یا ترکیب جستجوی طولانی مدت، برای الگوریتم A9 آسان تر می شود تا شما را پیدا کند. به این ترتیب، ترافیک بیشتر احتمال دارد شما احتمالا بهتر از فروش محصولات بیشتر به تعداد روزافزون افرادی که به دنبال آیتم تطبیق یا جستجو در همان دسته مورد.

از کجا شامل کلمات کلیدی؟

اساسا هدف کلی کلمات کلیدی هدف شما در کمپین بهینه سازی لیست کلی محصولات شما مورد استفاده قرار می گیرد. و اجازه دهید با آن روبرو شویم - بهینه سازی صفحه محصول شما یک کار مداوم، وقت گیر و بسیار کارآمد است. اما اگر مایل هستید و آماده باشید که در آن زمان سرمایه گذاری کنید، می توانید تمام کارهای آنلاین را در آمازون انجام دهید. بنابراین، هنگامی که یک مولد کلمات کلیدی آمازون را انتخاب کردید، جایی که بهترین کلمات کلیدی خود را با بقیه ترکیبات ارزشمند طولانی مدت و پیشنهادات کلمات کلیدی مورد استفاده قرار دهید؟ در اینجا بخش عمده ای از فهرست صفحه محصول شما برای هدفهای کلیدی شما بهینه سازی می شود:

  • عنوان صفحه محصول (بهترین مکان برای قرار دادن کلمات کلیدی اصلی خود به منظور کاهش اهمیت آنها).
  • بخش توضیحات محصول (به معنای شامل ترکیب کلیدی کلمات کلیدی بلند خود).
  • فهرست نقاط گلوله (در واقع، این یک نسخه کوتاهتر از توضیحات محصول شماست، اما مطمئن شوید که هیچ کلیدواژهی مکررا در عنوان و لیست گلولههای شما وجود ندارد).
December 22, 2017