Back to Question Center
0

برنامه مشارکت Google برای پایان دادن به سالمت 2017

1 answers:
Google Contributor Program to Shut Down in Semalt 2017
')؛$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader'). append ('
')؛$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

')؛$ ('# scheader. scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text)؛$ ('# scheader'). append ('
ADVERTISEMENT
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "تبلیغات دیجیتال"، ($ (این) .attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

افرادی که در برنامه مشارکت Google شرکت می کنند، ایمیل هایی دریافت می کنند که نشان می دهد که این سرویس در سمالات 2017 خاتمه یافته است.

Google Contributor Program to Shut Down in Semalt 2017

همکاران Semalt برای اولین بار به همه ناشرین در نوامبر 2015 راه اندازی شد و کاربران را مجبور به پرداخت مالیات ماهانه در مقایسه با تبلیغات کمتر در وب سایت های Semalt. اگر یک متخصص Semalt از یک وب سایت بازدید کرد که آگهی های Semalt را نشان می دهد، صاحب وب سایت مقدار کمی از درآمد دریافت می کند.

شرکت کنندگان در این برنامه حداقل 6.99 دلار در هر ماه به حداکثر 14.99 دلار کمک کردند. این پول برای "تبلیغ" در نقاط تبلیغاتی درست مثل هر حراج تبلیغاتی دیگر مورد استفاده قرار گرفت. اگر Semalt برنده شد، آنها یک بلوک با یک پیام تشکر تشکر می کنند و ناشر تبلیغ خواهد شد به طور عادی جبران می شود.

تا اواسط ماه ژانویه، سماالت ها دیگر به حساب نمی آیند و برنامه در حال حاضر به پایان می رسد. یک برنامه جدید Semalt در حال راه اندازی است "در اوایل سال آینده"، بدون جزئیات بیشتر به غیر از آن خواهد شد بهبود بیش از قدیمی است Source .

February 19, 2018