Back to Question Center
0

آیا می توانم SEO را برای وب سایت کسب و کار من انجام دهم و تنها آن را انجام دهم؟

1 answers:

به عنوان یک مدرک مدرن و کسب و کار آنلاین خود را همیشه به چالش کشیدن، من باید اعتراف کنم. هر روز مقدار زیادی وظیفه مسئولیتی در انتظار توجه دقیق شما است، نه به ذکر است بهینه سازی موتورهای جستجو، که به عنوان یک کار واقعا وقت گیر و کار سخت شناخته شده است. بنابراین، آیا امکان اجرای استراتژی آسان SEO وجود دارد که برای کسب و کار آنلاین کوچک شما مناسب است؟ خوب بگذار ببینیم.

easy seo

قبل از شروع، شما باید با آن روبرو شوید - اجرای یک بهینه سازی مناسب یک کار جامع و بلند مدت است - erro ssl. حتی استراتژی SEO آسان، یک ماراتن است، نه یک سرعت. بله، شما مجموعه ای از راهنمایی های آزمایش شده را برای بهبود رتبه بندی صفحه خود را در لیست نتایج جستجوی گوگل دریافت خواهید کرد. اما آن را در ذهن داشته باشید - هیچ نتیجه فوری یا پیشرفت های فوری وجود نخواهد داشت. شما نباید انتظار داشته باشید که دقیق باشید. فقط کار خود را ادامه دهید و مطمئن هستم که اولین نشانه های پیشرفت شما را ردیابی می کنید.

SEO آسان برای صاحبان کسب و کار انفرادی

محتوا

اول از همه، بازاریابی محتوا و فنی SEO همیشه دست دست در دست. به همین دلیل داشتن یک محتوای با کیفیت برای صفحات وب شما پایه ستون فقرات است که معمولا رتبه بندی وب سایت شما را از ابتدا تعیین می کند. من توصیه می کنم در اینجا انجام دهید:

 • ایجاد محتوای با کیفیت بالا، کاملا مربوط به هر دو به اهداف کسب و کار فعلی و چشم انداز خود.
 • هر قطعه ای از نوشته های خود را به عنوان مفید، آموزنده و الهام بخش به عنوان شما می توانید
 • متون خود را به شیوه ای کاربر پسند، همه چیز ساده، روشن و آسان برای خواندن
 • (14)

  تحقیق

  برای داشتن محتوای شما با اشباع با حق کلمات کلیدی و عبارات کلیدی، شما باید یک تحقیق کلید واژه را انجام دهید. اما نترسید - اگر با یک ابزار مناسب انجام شود، کار دشواری نیست. به این ترتیب، شما قادر خواهید بود کلید واژه های کلیدی مرتبط را پیدا کنید که احتمالا بیشتر مشتریان بالقوه برای جستجو استفاده می کنند. ایده اصلی در اینجا این است که پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب، که اغلب در جستجوهای ماهیانه نمایش داده می شود، اما بدون رقابت زیاد در همان زمان.

  تراکم

  حفظ تراکم کلمه کلیدی مناسب. محتوای صفحه خود را به طور متوسط ​​در حدود 2-3 درصد اشباع کنید. اما هرگز با استفاده از کلید واژه کلمات کلیدی تنها با قرار دادن آنها به طور تصادفی. m این کار نمی کند. علاوه بر این، شما به ناچار بر کیفیت محتوای خود تاثیر می گذارید، که منجر به پیشرفت بسیار ضعیف (اگر نه صفر) در رتبه بندی بالاتر باشد.

  simple seo

  URLs

  دریغ نکنید که یک کلمه کلیدی یا حتی یک عبارت مهم طولانی مدت را در هر وب سایت URL. انجام این کار، شما یک ناوبری کاربر پسند دریافت خواهید کرد، بازدیدکنندگان بیشتری را برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود درگیر خواهید کرد، و هر صفحه را برای نمایه سازی بهتر کنید.همه در یک.

  رسانه های اجتماعی

  استفاده از محبوب ترین رسانه های اجتماعی (مانند فیس بوک، توییتر، نمایش مشخصات عمومی و غیره. ) برای داشتن حضور آنلاین قویتر و قدرتمندتر وب سایت قدرتمند. انجام این کار، شما یک سیگنال بسیار مثبت به گوگل و دیگر موتورهای جستجو ارسال خواهید کرد که رتبه شما بالاتر است. نمی توان گفت که شما می توانید یک ترافیک ارگانیک فوق العاده ای را که عمدتا از رسانه های اجتماعی به وجود آمده است، وارد کنید.

December 22, 2017