Back to Question Center
0

چه سئوالات SEO چه سایتی می تواند به من بدهد؟

1 answers:

در Semalt ، ما فکر می کنیم SEO تنها زمانی کار می کند که از رویکرد جامع استفاده می کنید. فقط بهینه سازی عناوین صفحه و توضیحات متا کافی نیست. SEO نیز در مورد سرعت سایت، تجربه کاربر و محتوای عالی است. امروز، من با شما راهنمایی های جستجوگرها را به اشتراک می گذارم که باعث افزایش سرعت وب سایت شما خواهد شد. خواندن را برای همه آنها کشف کنید.

seo your site

نکات برجسته SEO برای بهبود رتبه بندی وب سایت شما:

تولید محتوای هوشمند

دلیل وب کاربران دیگر در برخی از وب سایت ها باقی می ماند و آن ها علاقه مند هستند. چگونه آنها را هیجان زده و درگیر می کنید؟ پاسخ ساده است: با تولید محتوا مفید و جذاب که به ارمغان می آورد ارزش. هنگام ایجاد محتوا برای وب سایت خود، پیروی از توصیه های زیر است:

  • در هنگام مشارکت در موضوعات عمیق از زبان ساده و ساده استفاده کنید؛
  • به خواننده مراجعه کنید. استفاده از ضمایر برای صحبت مستقیم با خواننده خود؛
  • از طنز استفاده کنید. به یاد داشته باشید خواننده خندان، کسی است که توجه و مشتاق خواندن است؛
  • از بهترین تصاویر و ویدیوهای با کیفیت در وب سایت خود استفاده کنید. آنها وب سایت خود را بیشتر به یاد ماندنی و کمک به دستیابی به یک ارتباط عاطفی با خوانندگان.

اثبات شده است که محتوای شخصی شده به طور قابل توجهی عملکرد وب سایت شما و تعامل بازدید کنندگان شما را بهبود می بخشد.

ساختن سایت موفق ساختن اولویت اول شما

سعی کنید تا بازدید کنندگان را در وب سایت خود نگه دارید تا زمانی که ممکن است. آنها را قانع کنید که برای کشف بسیار بیشتر است. این لازم است برای جلوگیری از بازگشت کلیک به صفحات نتیجه جستجو که همچنین به نام گزاف گویی نامیده می شود. همانطور که می دانید، میزان بازده بالا می تواند تاثیر منفی روی SEO شما داشته باشد. این به موتورهای جستجو نشان می دهد که وب سایت شما پاسخگوی پرس و جو جستجو شما نیست.

ساختار ساختمان که به وضوح در صفحه شما منعکس شده است، بهترین راه برای جلوگیری از گزاف گویی است. تمرکز بر بهینه سازی منوی وب سایت خود را برای کاربران و موتورهای جستجو. همچنین، تحقیق کلمه کلیدی را انجام دهید. به یاد داشته باشید، راه اندازی ساختار سایت مناسب، این است که آن را تا حد امکان روشن کنید. اطمینان حاصل کنید که منو شما را نشان می دهد. با ساختن یک ساختار سایت سلسله مراتبی، اطمینان حاصل کنید که موتورهای جستجو می توانند صفحات شما را به طور مرتب خزیدن و بازدیدکنندگان بتوانند به راحتی آنچه را که دنبال می کنند پیدا کنند.

کار در سرعت وب سایت شما

وب سایت سرعت بارگذاری یک چیز دیگر است که تاثیر خود را SEO. کاربران منتظر بارگیری محتوای شما نیستند. بنابراین، هنگام بهینه سازی سایت خود، اطمینان حاصل کنید که صفحات خود را در 2 ثانیه یا کمتر بارگیری کنید. بررسی سرویس Google PageSpeed ​​Insights را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی آنها را به شما توصیه می کنند. همچنین نگاهی به اندازه صفحه خود می اندازید. با فشرده سازی کد و تصاویر، سعی کنید به همان اندازه که می توانید از آن استفاده کنید.

برای سرعت سایت، چه در وب سایت تلفن همراه شما به طور کامل می آید - باید سریع باشد، اما همچنین باید به درستی ساخته شده و ناوبری خوبی داشته باشد، بنابراین کاربران و گوگل می توانند آنچه را که دنبال می کنند پیدا کنند برای یک ضربان قلب.

seo for site

خلاصه کردن

همانطور که می توانید درک کنید تقریبا تمام بهینه سازی شما برای کاربران شما تاثیر مثبتی بر روی SEO شما. امیدوارم خوشتان آمده از توصیه های ذکر شده در بالا. این نکات SEO را در عمل قرار دهید و ببینید چه اتفاقی می افتد به رتبه بندی سایت شما Source .

December 22, 2017