Back to Question Center
0

چگونه می توان بهینه سازی در صفحه و خارج از صفحه را در SEO تشخیص داد؟

1 answers:

بازار دیجیتال آنلاین مدرن بسیار شلوغ است. برای ایجاد کسب و کار آنلاین خود را در میان میلیون ها منابع دیگر وب قابل مشاهده است، شما نیاز به توسعه سایت خود را در زیر اصول اولیه جستجوگرها و خارج از صفحه. این به شما کمک می کند که عملکرد نام تجاری خود را بهبود بخشیده و مشتریان بالقوه خود را هدف قرار دهید.

به طور کلی بهینه سازی موتورهای جستجو اشاره به تکنیک های بهینه سازی استفاده می شود برای افزایش رتبه بندی موتور جستجوی وب سایت برای مناسب ترین شرایط جستجو برای حداکثر قرار گرفتن در معرض - pannelli infrarossi recensioni ristorante.

دو نوع از بهینه سازی موتورهای جستجو وجود دارد - بهینه سازی در صفحه و بهینه سازی خارج صفحه. این دو نوع SEO نمی تواند بدون یکدیگر وجود داشته باشد. آنها در ارتباط هستند و می توانند نتیجه را فقط در یک پیچیده به ارمغان بیاورد.

what is on page optimization in seo

به عنوان بازار دیجیتال یک حوزه در حال رشد است، قوانین بهینه سازی ممکن است هر ماه تغییر. برای پیگیری تمام به روز رسانی ها و اخبار در این زمینه، شما باید از بعضی از وبلاگ های بهینه سازی پیروی کنید و از عوامل ایجاد کننده ی نفوذ در یک زمینه جستجوگرها مانند شرکت دیجیتال Semalt.

در این مقاله کوتاه، ما می خواهیم با شما تجربه خود را به اشتراک بگذاریم و پاسخ جامع به سؤال «بهینه سازی صفحه در جستجوگرها چیست؟»

صفحه در صفحه چیست جستجوگرها

در صفحه جستجوگرها بهینه سازی وب سایت است که می تواند به طور کامل توسط مدیران وب و کارشناسان جستجوگرها کنترل شود. این تمرین به وب سایت ها کمک می کند تا بالاترین رتبه را کسب کنند و ترافیک تبدیل شده بیشتر را در موتورهای جستجو کسب کنند. SEO بر روی صفحه به بهبود ساختار وب سایت، نوشتن مطالب، ثابت کردن خطاهای کد HTML و بهینه سازی ابرداده اشاره دارد. این نوع بهینه سازی مخالف به بهینه سازی خارج از سایت است که بیشتر در مورد لینک تولید آب و دیگر سیگنال های خارجی است. به گفته کارشناسان گوگل، مفهوم اولیه در صفحه که بر رتبه بندی وب سایت در SERP تاثیر می گذارد، مرتبط است. شما باید سایت خود را به حداکثر مربوط به پرس و جو مشتری بالقوه خود را. یکی دیگر از عوامل جستجو بر روی صفحه که بر تبدیل سایت شما تاثیر می گذارد، دوستانه بودن است. منبع وب شما باید آسان به حرکت و روشن است. علاوه بر این، باید توجه خاصی به بارگذاری صفحه و زمان مورد نیاز کاربر برای یافتن آنچه که در سایت شما نیاز دارد اختصاص داده شود. همه این جنبه ها، هنگامی که با یکدیگر ترکیب می شوند، رتبه بندی شما، میزان کلیک و نرخ تبدیل را بهبود خواهند بخشید.

به محض این که همه چیز را که در تلاشهای بهینه سازی روی صفحه شما می آید، می توانید تجزیه و تحلیل جامع از سایت خود را انجام دهید تا بررسی کنید که چگونه آناتومی صفحات وب شما انجام می شود و چه چیزی نیاز دارید بهتر کردن.

SEO چیست؟

بر خلاف بهینه سازی موتور جستجو در صفحه، آفلاین SEO به فعالیتهای بهینه سازی انجام می شود که خارج از دامنه اصلی شما انجام می شود. علاوه بر این، شما نمی توانید این فعالیت ها را کنترل کنید. با این حال، شما می توانید از طریق گوگل تجزیه و تحلیل نفوذ خود را در سایت خود را بررسی کنید. لحظات مهمی که به بهینه سازی غیرفعال می آیند شامل ساخت لینک، بازاریابی رسانه های اجتماعی، ارسال وبلاگ و بازاریابی ایمیل است.

on page seo

SEO مهمترین عامل رتبه بندی است که به موتورهای جستجو کمک می کند تعیین اینکه آیا یک وب سایت معتبر و مفید برای مردم است یا نه. این نشان می دهد که چگونه عمومی یک دامنه خاص را درک می کند. اگر یک سایت مناسب، بهینه و با کیفیت باشد، کاربران به آن پیوند داده و اطلاعات را از این منبع وب به اشتراک می گذارند. این منبع بیشتر در سیستم عامل های رسانه ای اجتماعی ذکر شده و در بین جوامع به اشتراک گذاشته خواهد شد.

بهینه سازی آفلاین به فرصت های متعدد و مزایای صاحبان وب سایت ها مانند افزایش رتبه بندی، افزایش آگاهی از نام تجاری، ارتقاء اقتدار، افزایش PageRank و وفاداری به نام تجاری می دهد.

December 22, 2017