Back to Question Center
0

آیا SEM و SEO برای کسب و کار کوچک ضروری هستند؟

1 answers:

قبل از اینکه شما بدانید که چگونه SEM و SEO به ارتقاء کسب و کار کوچک کمک می کنند، من با اصول اولیه شروع می کنم. بیایید تعاریف شایع را برای هر دو آنها ببینیم.

اول از همه، بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) همچنین به عنوان جستجو پرداخت شده است که جزء اصلی در حضور آنلاین عملا هر پروژه تجاری مدرن است. SEM اغلب شامل تبلیغات PPC است که به طور مستقیم بین لیستی از صفحات نتیجه موتور جستجو (SERPs) و همچنین بقیه آگهی های پرداخت شده نمایش داده می شود که در جای دیگر صفحات وب دیگر برای بازنویسی. و این به راحتی کار می کند - هیچ قیمت تعیین شده برای دوره تبلیغات وجود ندارد، چرا که هر بار که آگهی شما یک کلیک از کاربر زنده دریافت می کند، همه چیزهایی که برای پرداخت هزینه نیاز دارید - servidores linux ecuador.

seo help for small business

دومین کار مهم این است که بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، که مجموعه ای جامع از اقدامات را برای به دست آوردن رتبه بالاتر ارجاع صفحه در SERPs. به طور معمول، SEO به منظور ارتقاء رتبه بندی کسب و کار کوچک با استفاده از کارهای اصلی سایت (مانند بهبود محتوای و ابرداده) کمک می کند و وظایف خارج از سایت عمدتا مربوط به فرایند ساخت لینک های کیفیت. در حقیقت، در اینجا نمیتوانید رشد اقتصادی را برای تقویت رتبه بندی آلی خود داشته باشید. البته درخواست یک حرفه ای SEO برای ارتقاء کسب و کار کوچک و یا هر پروژه آنلاین دیگر بدون در نظر گرفتن اندازه آن معمولا توسط آژانس مطابق با مقیاس کار مورد نیاز در هر مورد.

بنابراین، بیایید به نقطه اصلی بازگردیم. و من قصد دارم تا همه چیز را یک بار روشن کنم - هر دو SEM و SEO در حال حاضر اهمیت زیادی برای موفقیت تجاری هر وب سایت دارند. هر دوی آنها نیاز به بهبود دید آنلاین از کسب و کار، آوردن آن به نتایج جستجوی بالا و قرار دادن شرکت در مقابل مخاطبان گسترده تر. به این ترتیب، مشتریان بیشتری بالقوه احتمالا پیشنهاداتی را که توسط گوگل (یا بینگ نیز ارائه شده است) را مشاهده می کنند و همچنان به بازدید از وب سایت کسب و کار شما ادامه می دهند.

seo for small business

البته، هر دو موتور جستجوگر و بهینه سازی موتور جستجو برای پیشرفت بهترین رتبه مورد نیاز است، هر یک از آنها در طول مراحل مختلف خود سفر سخت به موفقیت. اما در این پاسخ کوتاه، من می خواهم توجه بیشتری را به ویژه در مورد اینکه چگونه SEO می تواند برای کسب و کار کوچک کمک کند.

اول از همه، شما می توانید خدمات بهینه سازی جستجو را کاملا مقرون به صرفه در هر شرایطی پیدا کنید، آنها را می توان به تقریبا هر بودجه بازاریابی. پس از همه، شما نیز ممکن است بسیاری از کارهای اساسی SEO را توسط خود انجام دهید. همه چیزهایی که شما باید برای بهینه سازی جستجو DIY انجام دهید ارائه نتایج واقعی است، داشتن یک وب سایت کامل، بدون پرداخت یک سنت (بر خلاف SEM). فقط آماده باشید که زمان زیادی برای سرمایه گذاری برای به دست آوردن اطلاعات کافی برای بهبود محتوای صفحه خود، ایجاد لینک های بهتر داخلی، بهینه سازی سرعت بار صفحه خود و غیره آماده باشید.حتی با یک بودجه بازاریابی صفر، شما می توانید رتبه خود را با جستجوگرها، به ویژه در نتایج جستجوی محلی ارتقا دهید، و فرصت های بهتر را برای افراد مورد نظر بازدید کنید.

December 22, 2017