Back to Question Center
0

چه روش های بهینه سازی موتورهای جستجو باید اجتناب شود؟

1 answers:

در این مقاله، ما در مورد شایع ترین شیوه های SEO که هر صاحب کسب و کار باید اجتناب کند، صحبت می کنیم.

این همه چیز در مورد ساختمان لینک

افزایش تعداد لینک به وب سایت کاربر یکی از شایع ترین شیوه های حرفه ای شرکت های جستجوگرها اشاره به زمانی که راه اندازی یک جستجوگرها برای یک مشتری. مهم این است که به یاد بیاورید که یک شرکت معتبر جستجوگر تنها تلاش می کند رتبه بندی سایت شما را از طریق روش های "سفید پوستان" افزایش دهد. به عنوان مثال، نوشتن یک مقالۀ مطبوعاتی در مورد خدمات شما و انتشار آن برای انتشار (همراه با لینک) در چندین وب سایت معتبر. پاسخ به یک پست انجمن در یک منبع مربوط به صنعت شما با یک لینک به یک صفحه در سایت شما که از ارزش واقعی برای پوستر انجمن است، پرسیدن سوال نیز می تواند به عنوان یک روش SEO SEO "سفید". در هر دو مثال، متدولوژی جستجوگرها به درستی و با دقت انجام می شود - هنگامی که موتورهای جستجو سعی در تفسیر وب سایت شما می کنند، تصور اشتباه ایجاد نمی شود. نگران نباشید، زمانی که روشهای بهینه سازی موتورهای جستجو به درستی اجرا شده و به رتبه بندی شما آسیب نرسانند، می توان آنها را به عنوان تکنیک های جستجوگرها سفید پوش معرفی کرد.

search engine optimization methods

چه چیزی باید درباره ساختمان سیاه لینک "سیاه چاله" بدانم؟

همراه با شرکت های معتبر SEO که روش های شفاف و صادقانه برای ارتقاء وب سایت شما را اعمال می کنند، برخی از سازمان ها تلاش می کنند تعداد سایت هایی را که از وب سایت شما با استفاده از روش های "سیاه پوستان". حتی اگر این روش های ابدی بتوانند رتبه بندی موتور جستجوی شما را سریعتر از روش های سفید پوستان ارتقا دهند، احتمال بیشتری وجود دارد که وب سایت شما به محض اینکه Google از استفاده آنها مطلع شود، مجازات خواهد شد.

متداول ترین روش "SEO" چیست؟ همه چیز در مورد پرداخت وب سایت های با کیفیت بالا برای پیوند به وب سایت شما. مشارکت در "مؤسسات لینک" دومین روش محبوب "سیاه چاله" است که در آن سایتهای متعدد غیر مرتبط با یکدیگر.

در سال 2017، پیشنهادات "black-hat" زیر آسان به نظر می رسد: آنها موقعیت های تضمین رتبه بندی را در یک دوره کوتاه ارائه می دهند و معمولا ارزان تر از شرکت های معتبر. متاسفانه، آن دسته از کسب و کارهایی که فقط یک وب سایت ایجاد کرده اند و اطلاعات کمی از صنعت دارند، می توانند به سرعت به چنین پیشنهاد های محرمانه دست پیدا کنند.

چگونه به سقوط در جستجوگر گوگل

در حال حاضر، پیدا کردن شرکت ها و کارشناسان جستجوگرها که ادعا می کنند گورو در افزایش رتبه بندی موتورهای جستجو. هیچ انکار نمی کند که برخی از آنها کارشناسان واقعی هستند. با این حال، اغلب اوقات آن متخصصان به اصطلاح که نتایج سریع را قضاوت می کنند کارشناسان در بهینه سازی رتبه بندی وب سایت شما به صورت جامع نیستند. آنها در موفقیت بلند مدت شما علاقه مند نیستند.

به یاد داشته باشید، استفاده از روش های شفاف برای رتبه بندی بهترین گزینه است. حتی اگر یک ترافیک ارگانی به نحوی شنیده شود، این بهترین کاری است که می توانید برای ارتقاء وب سایت خود انجام دهید. سعی نکنید به دنباله ای از تکنیک های جستجوگرهای "سیاه چاله" بروید: اگر گوگل فعالیت هرزنامه را در سایت شما شناسایی کند، احتمال دارد که منبع شما مجازات شود.

black hat seo

بسته شدن

با توجه به پرداخت هزینه خدمات SEO، همیشه از خودتان بپرسید: "آیا به نظر می رسد خیلی خوب است که درست باشد ؟ ". اگر شرکت وعده داده که در یک دوره کوتاه و برای هزینه های کم، نتایج باورنکردنی ارائه کند، شرکت تقریبا قطعا تکنیک های "سیاه چاله" را اعمال می کند.

رتبه بندی موتور جستجوی خود را در بلند مدت رنج نبرد - استخدام شرکت هایی که روش های بهینه سازی موتور جستجو هر دو: صادق و شفاف Source .

December 22, 2017