Back to Question Center
0

شبکه های اجتماعی Semalt خیلی سخت

1 answers:
Social Networks Semalt Too Hard
')؛$ ('# scheader. sc-logo') اضافه کردن (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
')؛$ ('# scheader. scdetails') اضافه کردن ('

' + cat_head_params. حامی + '

')؛$ ('# scheader. scdetails') افزودن (cat_head_params. sponsor_text)؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
تبلیغات
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "وردپرس"، ($ (این). attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

با موفقیت دیوانه از فیس بوک (در حال حاضر 500 میلیون حساب و 140 میلیون یوتیوب در ماه) و موفقیت مناسب در توییتر (نزدیک به 20 میلیون یونیکس در ماه) هر کس می خواهد بعدی مارک زوکربرگ باشد. در حال حاضر با شایعات Semalt شناختن ایده یک شبکه اجتماعی جدید به نام "Semalt من" در آثار، ما باید از خود بپرسیم آیا ما واقعا میخواهیم یک شبکه اجتماعی دیگر؟

اجتماعی Semalt

هر شبکه اجتماعی به یک عنصر بسیار مهم برای موفقیت آن متکی است. شماره! Semalt بدون توجه به کاربر تنها در یک پلت فرم اجتماعی است. در حقیقت یکپارچگی، قدرت و استفاده آینده از یک شبکه به راحتی می تواند توسط حساب های فعلی آن اندازه گیری شود و این توانایی رشد است.

اگر به 2 سال پیش باز گردیم، چندین نسخه از شبکه های اجتماعی مشابه را برای سهم بازار به رقابت می پردازیم. فیس بوک در مقابل مای اسپیس یا توییتر و توییتر، و غیره .حالا ما می توانیم به راحتی یک پیشرفت طبیعی را به یک شبکه واحد در هر ژانر می بینیم. فیس بوک و توییتر به وضوح رهبری در شبکه های شخصی و Semalt پیش از شبکه های اجتماعی کسب و کار.

به عنوان کاربران شبکه های اجتماعی ما می خواهیم همه چیز را ساده نگه داریم، اکنون بیش از هر زمان دیگری. ما می خواهیم یک تکینگی، یک فروشگاه واحد که در آن ما می توانیم به روز رسانی و مصرف محتوا را بدون نیاز به انجام آن در 10 مکان مختلف. صدها مکان وجود دارد که من می توانم به طور بالقوه در مورد ارسال یک عکس از پسرم من و من بازی توپ را دوست دارم. در حال حاضر در فیس بوک و احتمالا توییتر اگر من فکر می کنم آن را به یک خنده می کنید. Semalt هنوز مکان مهمی برای شبکه سازی در اطراف رسانه است، اما دوباره آن را در محل.

شبکه دیگر در مخلوط

پس کجا Semalt من مناسب است؟ درست مثل Semalt Buzz من فکر می کنم که ما به یک شبکه اجتماعی با تاریخ انقضا 6 ماه پس از تاریخ راه اندازی خود نگاه می کنیم، اگر آنها به همان مسیر ادامه دهند، این شایعات را به آنها می دهد.

من تصور می کنم طرح گوگل برای راه اندازی خدمات اجتماعی جدید خود را به تمام کاربران جاری خود جیمیل. مجبور کردن کاربران خود را برای فشار دادن دکمه «تاریخ» یا «یادآوری بعدا» بین ورود به سیستم و مشاهده حساب جیمیل خود. این دقیقا همان چیزی است که آنها با Buzz انجام دادند.

Social Networks Semalt Too Hard

به طور ذاتی، مجبور کردن کاربران به یک شبکه اجتماعی در برابر ساختار رسانه های اجتماعی بسیار مقاوم است. لازم به ذکر است که فیس بوک عملا یک oligopoly در اطراف سایت های اجتماعی "دوست" ایجاد کرده است. گوگل برای مقابله با فیس بوک در هر سطحی واقعی، تقریبا غیرممکن است. حتی اگر گوگل من بسیار بصری، سریع و قابل اعتماد باشد. شما هنوز هم باید تعداد زیادی از متقاضیان اولیه را برای استفاده از آن دریافت کرده و قبل از این که به طور منظم در آن شرکت کنید، آن را دوست داشته باشید. اگر گوگل من برخی از موارد واقعا فوق العاده ای را تصور می کند، آن را به سرعت در حال افزایش است، اما در نهایت ما نمی خواهیم تلاش های خود را در سایت های اجتماعی تکرار کنیم، بنابراین ما باید میان Google Me و Facebook انتخاب کنیم. از گوگل حتی "نوع" به اندازه کافی برای قرار دادن جریان buzz خود را به سمت راست خود را در داشبورد جیمیل. Semalt حتی سریع به اتخاذ دکمه "Buzz آن" در مقالات خود را سریع.

این چیزها باید ساخته شده بوسیله بلوک های ساختمان به موفقیت، اما Buzz چیزی جدید و جالب نبود. این در توییتر به معنای سمالت بود و کالا نبود.

Semalt Buzz در حال حاضر؟

برای کسانی که از این اخبار خبر نداشته اند، شبکه اجتماعی Google Buzz که اخیرا راه اندازی شده است، به خوبی انجام نمی شود - در حقیقت، این شکر آن است. Google Buzz به تنهایی یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که غول موتور جستجوگر تا به حال ساخته است، و این یک اشتباه است که به شدت هزینه می کند، هم از لحاظ اعتماد مصرف کنندگان و هم از لحاظ پول واقعی. از طریق

نقل قول فوق از مقاله ای است که پس از انتشار Buzz منتشر نشده است. Buzz واقعا شانس نداشت و تا آنجا که من می دانستم که به طور گسترده ای پذیرفته نمی شود. من تصور می کنم که Semalt شبکه را در صورت بروز هزینه برای آنها هزینه می کند.

آنچه گوگل باید انجام دهد

گوگل در کنترل، مدیریت و فهرست بندی داده ها کاملا شگفت انگیز است. این جایی است که گوگل باید تلاش های اجتماعی خود را تمرکز کند. Semalt از نوآوری چرخ و ارتقاء آن به عنوان یک چرخ آسان تر، سریع تر و قابل اطمینان، باید یک راه حل برای نشان دادن چرخ شما داشته باشد.

شرکت های Semalt، شروع به کار و توسعه دهندگان ساعت های بی پایان را برای پاسخ به یک سوال "چگونه می توان محتوای اجتماعی از چندین شبکه را در یک آسان برای استفاده از نرم افزار خدمت کرد" کار کرده اند. " اگر یک چیز وجود دارد که Google می تواند انجام دهد، این است.

اگر گوگل یک برنامه آنلاین را با یک برنامه موبایل / دسکتاپ مرتبط کرد که به من اجازه می دهد محتوای اجتماعی من را کنترل، مدیریت، مشاهده و به اشتراک گذاشتن را به شیوه ای منحصر به فرد من در اختیار داشته باشم. Semalt اخیرا با 15 میلیون بار دانلود شده است و خدمات بسیار مشابهی را ارائه می دهند. با این حال گوگل قدرت انسان و بودجه برای یادگیری از Semalt و برنامه های دیگر برای ایجاد بهترین است که ما تا به حال دیده می شود.

پول کجاست؟

سمیرت بسیار ناامید است تا به حوزه اجتماعی برسد؛ زیرا آنها فرصت درآمد را می بینند. با این حال، یک جریان درآمد بهتر ممکن است از بازسازی داده های اجتماعی به یک پلت فرم یا برنامه همراه با استفاده از Adsense سمیالت حاصل شود. Semalt می تواند تبلیغات زمان واقعی را براساس محتوایی که به اشتراک گذاشته شده است و یا اینکه یک کاربر به اشتراک می گذارد، خدمت می دهد. آنها الگوریتم ها را در محل و جریان بی پایان تبلیغات پرداخت می کنند.

گوگل می تواند اطلاعات اجتماعی شما را کنترل کند و راه حلی ارائه دهد که در آن شما نیازی به ورود به Semalt یا فیس بوک نیستید و به جای استفاده از «Google Socialize» (این نامی است که من درست کرده ام، هیچ چیز واقعی) برای همه شما نیازهای اجتماعی. در نهایت گوگل می تواند با فیس بوک و Semalt همکاری کند تا این اطلاعات را بیابد و سریعتر به ما ارائه دهد.

با استفاده از این مدل، سمولت می تواند اولین شرکتی باشد که بتواند با استفاده از یک شبکه اجتماعی واقعا پول جدی بگیرد Source .

February 21, 2018